Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lépjek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

megpróbálom röviden összefoglalni.

volt egy osztálytársnőm, aki régen tetszett egy kicsit, de kapcsolatot osztályon belül nem akartam, így maradtunk csak barátok. elég jóban voltunk, szalagavatón is együtt táncoltunk..

aztán nekem lett egy bnőm, aki miatt nem sokat találkoztunk, mert a bnőmnek nem tetszett a dolog.

aztán most, mióta nincs meg a bnőm azért nem tudtunk találkozni, mert a barátja annyira féltékeny, h nem engedi neki.

(ennyit az előzményekről)

most, pár napja rábukkantam a huga IWIW lapjára...

úgy érzem ő az, akivel jól el tudnék lenni, sok közös van bennünk..

csak azt nem tudom, h mit tegyek, mert nem tudom, h mit szólna a lány nővére, ha a hugával elkezdenék randizni. elvégre a barátom, so talán meg kéne kérdezni róla, de mostanában beszélni se nagyon tudtunk. so ha megkérdezném, se tudom, hogy hogy. háta mögött meg nem akarom.

Ti mit tennétek?

köszi, h elolvastad,

és a (normális) válaszokat is köszi előre


2010. jún. 14. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan összejöhetsz a hugával.. végis a lánnyal nincs köztetek semmi. nem igazán szólhat bele.
2010. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem egy idegbeteg a csaj nővére, teljesen oké, h összejössz vele... nem sajátíthatja ki a húgát magának!!!

talán még örülne is... :)

2010. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rafkós vagy, felszeded a húgát, hogy közelebb kerülj a nővéréhez...
2010. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...mármint a volt osztálytárshoz...
2010. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D

nem a volt otársról van szó, h ő kell nekem, hnem a huga

kösz a bíztatást, de h kezdjek bele?

előbb tudassam vele, h szeretném a hugát, v neki ne mondjak egyenlőre semmit, és próbálkozzak a hugánál?

2010. jún. 14. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem a havernődre számíthatsz, hogy a háttérben a segítségedre legyen

bár ha a hugát megbántod lehet a barátságotoknak is vége

vagy ha a huga bánt meg téged

esetleg az sem jó ha a hugának nem jössz be

miért nem élőben ismerkedsz?

ha meg akarod ismerni a lányt a nővérkénél kezd

utána pedig együtt megbeszélitek

kezdetben csak érdeklődj a hugáról, később elmondod a szitut és utána már az események alakulnak

remélem boldog leszel:)

2010. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az lehet, h lemaradt az infokból, h már régebben (4-5éve) MSNen beszélgettem a hugával, de akkor még eszembe se jutott, h így nézzek rá.

so ha úgy vesszük, akk ismerem, csak nem eléggé..

2010. jún. 14. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!