Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk;mit lépjek ebben a helyzetben-egyáltalán lépjek?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal és odavolt értem aztán a 3ik randinkra nem jött el..azaz odaszólt előtte 1 órával,hogy nem tud..de akkor én már eleve bevonatoztam a városba igaz,mert külön tanárhoz is mentem előtte..egypár ismerősöm azt mondta h ezzel megalázott:egy randit megbeszélni majd nem eljönni..és ez nem az első alkalom volt,h nem jött össze..azóta kitöröltem mindenhonnan hirtelen fellángolásból és ő nem keresett:ez volt másfél hónapja....mégis nagyon hiányzik..és írni szeretnék neki;megéri vagy megalázó?

én azt az elvet tartom szem előtt,hogy.inkább sajnáld azt hogy megtetted mint azt hogy nem tetted meg!


2011. jan. 9. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemli meg.Világos miért nem keresett, csak nem volt annyi vér a hömpijébe, hogy ezt elmondja, nyilván nem akart megbántani, de ez se a jó megoldás.Ne keresd szerintem, csak rosszabb lesz, ha visszautasít.
2011. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne lépj semmit. Ha érdekelnéd, akkor keresett volna ő.
2011. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A büszkeséget néha be kell áldozni...
2011. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne fuss utána ne írj neki!!!
2011. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!