Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiztatok már híres/ismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiztatok már híres/ismertebb emberekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hol és hogyan ismerkedtetek meg? :)

2018. máj. 9. 15:53
 1/9 Loser guy w/ iPhone ***** válasza:
54%
Nem, és nem is szeretnék.
2018. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Zimany Linda,Body Sylviet,Debreczenit meghuztam videken.Akkoriban 150-200 ezer volt az aruk. Cd csak bizonyos korokben terjedt,kesobb pendrive jart korbe a tarifakrol.Pesten drsga luxushotelekben striheltek mert pl a four seasons nem epp magyar penztarca es vendegkor! Kulfoldi penzes hapsikra hajtottak
2018. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igen, ismertebb emberrel, szimplan egy volt a barati korunk(egy resze) igy sokat talalkoztunk, beszelgettunk. Teljesen ugy ismerkedtem meg veluk mint egy atlagos, kevesbe ismert emberrel, valojaban sok kulonbseg nincsen kozottuk, ha meg akarod ismerni oket. (Persze nyilvan ne a facen meg instan próbálkozz, de erted.:))
2018. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem de tudok mesélni ezt azt.

Pl sziget fesztiválon dolgoztam,z+viva tv műsorvezetők civillé változtak a világsztárok koncertjén. Simán lehetett velük ismerkedni.

2000es években a miskolc rally előtti éjszaka akropolisz discoban volt rally buli ott buliztak a versenyzők

2018. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lukacs Lacival,Novak Peterrel lehetett vna vmi de nem kertem belole.
2018. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, hacsak ezek közül valamelyik nem számít. :D

Az egyik: Az első csókom egy török válogatott röplabdással volt.

A másik: All Time Low koncert volt, Alex Gaskarth, a frontember megszólalt: "I want a blowjob. Who will be the first?" Erre senki nem reagált, egyedül én kezdtem el ugrálni, szívet mutatva a kezemmel. Alex rámnézett, és azt mondta: You. Ebből nem lett semmi, de majdnem. :D Illetve annyi, hogy amikor mentek el, futottunk a kocsijuk után, és odaraktam a kezemet az ablakhoz kívülről, ő meg ugyanoda belülről. :D

2018. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1986-ban egy zenésszel mar nem tudom a nevét.... undoritó volt szerencsere nem volt erőszakos mert nem azt kapta amit várt....
2018. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyem révén megismertem egy híresebb magyar színészt. Én két pillantás alatt beleszerettem, pedig azt hittem, ebből már 20 éve kinőttem. A vonzalom kölcsönös volt, olyan majdnemmindentelsöprő, de családos emberek vagyunk, így nem lehetett belőle semmi. Annyit agonizáltunk az egészen, elmúlt az a pillanat, amikor ott lett volna az ideje.
2018. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Andy Vajnával rendszeresen, mái napig.


Puszi:

Timy

2018. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!