Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire számit a korkülömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számit a korkülömbség?

Figyelt kérdés

Ráirtam egy lanyara tarskeresön, 2 evvel vagyok fiatalabb nála. Erre azt a valaszt kaptam:,, köszönöm h irtál, de kicsit fiatal vagy hozzam".


Akkor minden jót-irtam neki vissza. 😕


2018. máj. 9. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valakinél igen, valakinél nem, lehet ez csak egy egyszerű indok volt, amivel le tudott koptatni.


24/f

2018. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Az en esetemben ez a 19-21 eves korosztalyt jelentene, es en abszolut megertem a lanyt. Latom a mai 20 ev koruli sracokat, es a 99%-uk gyerek meg hozzam.
2018. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki csak tőle idősebb pasikkal jön össze. Én is ilyen vagyok, soha nem ismerkedtem tőlem fiatalabb srácokkal.


Van, akinek meg belefér, hogy 2-3 évvel legyél fiatalabb tőle.


Egyéne válogatja.

2018. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyén válogatja. A barátom 3 évvel fiatalabb nálam, mégis úgy érzem, hogy legalább olyan érett, mint én. Az egyik barátnőm meg csak olyannal jön össze, aki minimum 3 évvel idősebb nála. Nem lehet az ilyen preferenciákat előre tudni.
2018. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idõsebb pasi esetén nem gond a körkülönbség, csak ha fiatalabb.
2018. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2#. Megertem en is a lanyt, de nem vagyunk mar 20-on évesek..
2018. máj. 9. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Köztünk 3 és fél év van a párommal az ÉN javamra, és most várom tőle a 2.gyereket. A legnagyobb korkülönbség nálam 4 és fél év volt, ott is a fiú volt a fiatalabb (nem tartott sokáig, de nem az életkorunk miatt lett vége.)

Én az idősebbeket nem preferálom. De nem vagyunk egyformák...

29N

2018. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!