Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Különbség helyes és helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különbség helyes és helyes között? Csajok?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni hogy a nők körében kétféle "helyes" pasi létezik....az egyik akinek mondják és a másik akinél csúszik a bugyi.Vélemények?Tapasztalatok?Látásmód?

2018. máj. 5. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség, hogy az egyiknél úgy is gondolják, a másiknál pedig hazudnak.
2018. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Számomra van olyan “helyes” pasi aki jól néz ki, igényes, stb., de mondjuk egy kapcsolatba nem tudom vele elképezlni magam.

És van az a helyes pasi akivel többet is eltudok képzelni.

Mivel jelenleg is van párom, becsületes, tisztességes kapcsolatról van szó!, de én sem vagyok vak. Ha valakit meglátok az utcán és szimpatikus elkönyvelem, hogy hmmm helyes, ezt jól összehozták. Na kb ilyen az a “helyes” pasi is akit csak megnézek és ennyi.

( Nem olvastam a korábbi kommenteket, lehet már valaki írt hasonlót. )

2018. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen kontextusban mondják. Van amikor le akarják rázni, hogy "Helyes pasi vagy, biztos találsz majd magadnak barátnőt" . Meg ugye van a ténylegesen helyesnek tartanak, ott a tettek beszélnek.
2018. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!