Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Különbség helyes és helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különbség helyes és helyes között? Csajok?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni hogy a nők körében kétféle "helyes" pasi létezik....az egyik akinek mondják és a másik akinél csúszik a bugyi.Vélemények?Tapasztalatok?Látásmód?

2018. máj. 5. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Rengeteg lány mondja a pasiknak, hogy helyesek, amikor nem akarják őket megbántani.
2018. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az egyik típus, aki jól néz ki, de hidegen hagy. A másik típus, aki tetszik is. Nem mindenkinek ugyanaz a zsánere.

Például elismerem, ha egy szőke, kék szemű srác jól néz ki, de nem valószínű, hogy férfiként érdekelni fog. Egy kevésbé helyes, barna szemű viszont jobban megmozgatja a fantáziám.

Ezzel ti is így vagytok: lehet, hogy egy molett csajról elismered, hogy szép az arca, csinos. De ha neked a vékony jön be, akkor nem érdekel. A másik pasi meg fordítva.

Ízlések és pofonok. Olyan nincs, aki mindenkinek tetszik.

2018. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Ha egy lány azt mondja a srácra hogy helyes az olyan, mintha a fiú azt mondaná a lánynak hogy szép.

Nyilván ez is olyan mint amikor te azt mondod, hogy milyen szép lány, de mégse érzed azt hogy felpakolnád az első asztalra vagy valahova, és van az a nő akit meglátsz és már a kezébe adnád a stafétabotod. A "helyesség" is elég tág határok között mozog gondolom .

23/f

2018. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én ezt csak olyan szempontból nem értem hogy ha látok egy csajt akinek szép az arca de kövér...én arra nem mondom hogy jól néz ki esetleg csinos az arca de az egy adott terület megnevezése ellenben a helyes jelző az én értelmezésemben egyfajta összképet ad át az adott férfi külsejét illetően tovább gondolva pedig ha én azt mondom egy csajra hogy jól néz ki vagy szép stb...akkor az azért mozgatja a fantáziámat.
2018. máj. 5. 15:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Illetve abban egyetértetek-e hogy ha egy csaj azt mondja helyes vagy de utána nem tud pontosítani pl hát....az arcod...stb...szóval nem tud konkretizálni akkor lényegében ez így nem igaz.A kérdést azért tettem fel mert engem minden hölgy ismerősöm vagy annak ismerőse helyesnek tart azonban ezenkívül nincs más amit ezt megerősítené ezért jó lenne tisztán látni,hova tenni a dolgot.
2018. máj. 5. 15:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Aki az #1 válaszom lepontozta, jöjjön már el egy találkozóra. Meghívom azokat a lányokat, akik ezt mondták nekem! :D Mert bármilyen hihetetlen, a válaszom nem a kisujjamból szoptam ki, hanem abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a környezetemben vannak őszinte nők, akik nem beszélnek mellé.

És nem, nem minden nőről szólt az állításom. A szövegértelmezési problémákkal küzdők olvassák el az első szót a válaszomból.

Az #5-ös válaszodban van az igazság.

2018. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a "Nem vagy ronda, de nekem nem tetszel." Itt sok esetben a külső-belső kombinációja okozza azt, hogy egyszerűen unszimpatikus vagy.
2018. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak olyannak mondom, hogy helyes, aki nem az, csak nem akarom megbántani. Ha tényleg tetszik és helyesnek gondolom, akkor nem fogom még külön turbózni az egóját.
2018. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A 7 es az azért adja de most komolyan...ha máshonnan nézem akkor egyszerűen hazudnom kéne...és akkor beállhatnék a tipikus sfej kategóriába...micsoda dilemma...
2018. máj. 5. 15:56
 10/13 A kérdező kommentje:
igen a 8 as is adja...hasonlóan gondolom én is ezt legalábbis pasik esetében ugye.
2018. máj. 5. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!