Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akad még olyan lány akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad még olyan lány akinek nem a menő csávók kellenek?

Figyelt kérdés
ma már mindenhol ezt tapasztalom, az átlagos srácokat meg sem látják már a visszahúzódóbb csajok sem.
2010. jún. 13. 16:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

hát az én pasim mások szerint nem menő, sőt cikizik...de őt nem érdekli....a baráti körömben egyébként mindenki birja és jófej, de nem "menő"....nekem megfelelő...mert helyes...kedves...megértő...:D

14L

2010. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Az, hogy mi a menő az teljesen relatív, van akinek az ha kopasz, van akinek az ha pénzes, van akinek az ha intelligens, szóval mindenkinek a menők jönnek be, azok akik számára menők. De valamiben tényleg menőnek kell lennie, mert aki semmiben nem különleges, az egyedül fog megpenészedni (durvább esetben megrohadni). De "különlegesnek" lenni rengeteg mindenben lehet, apróságokban is, és lehet találni olyat akinek pont az kell. Minél több dologban sikerül ez, annál nagyobb erre az esély. :)
2010. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én átlagos vagyok, de nem unalmas, a szám elég nagyra tudom nyitni, a csajok szerint szimpatikus vagyok,de meg tudom nekik adni a tiszteletet... mellesleg a nagymellű, szilikonos, plázaribancok nem az eseteim, a normális szolid kismellű, de kedves aranyos és föleg normális lányok a nyerők.. nálam.


A pasikról is megvan a véleményem.. az aki ilyen pláza meg partygizda idióta rózsaszin csilivili seggarc az meg kretén....


180/85/Fekete/barna Budapesti - 23/F

2010. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
12:28 Annyi a kulonbseg h Atlag Jozsef barkit megdug ha eleg reszeg, Atlag Mariska meg nem.
2010. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Hát, végül is nem tudom, mi számít nálad átlagosnak. Az én barátom eléggé visszahúzódó, és nem öltözködik "divatosan" azt hord, ami neki tetszik (igen, szó szerint szürke egér, főleg fekete és szürke cuccokat hord). Nem tartozik semmiféle "menő" klikkhez, és nekem éppen ez jön be.

Az első (egyben előző) barátom viszont ilyen "menő csávó" volt, hát nem is tartott soká, és nem is volt jó vele, hogy mindenki irigykedett, meg alkalmankét persze mással is találkozgatott... Nekem ez nem kell.

Nekem az a fontos, hogy szeressen. A jelenlegi barátommal már 7 hónapja vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást. Soha eszébe nem jutott másra nézni, és remélem ezentúl se.

Úgyhogy nyugi, szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolkodik... Ha igazán tudsz szeretni, az elég.

15/L

2010. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
12:55- nek. Attól még, hogy valaki "különleges" valamiben, azaz nem átlagos nem biztos hogy menő. A két fogalom nem ugyanaz. Szerintem a kérdező is összekeveri a kettőt. Persze relatív minden, de azért a menő az aki, a többség szerint menő.
2010. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Úgy útálom az ilyen kérdéseket, én pont hogy azt a típust szeretem, aki, kedves, humoros, nem a nagyszájú, menő-gyerek. Ne legyen gyesza, legyen ami megfog benne ennyi.
2010. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
én "akadok"... :D a populáris fiúkkal, akik nagyon divatosan öltözködnek, vasalják a hajukat és minden héten más lánnyal szexelhetnek, egyáltalán nem kezdenék. a minap láttam egy érdekes videót a neten. a lényege az volt, hogy a szeretethiányos lányok könnyen odadobják magukat (= belemennek abba, hogy csak szexpartnerek legyenek) mindenféle jöttmentnek. de ez nem a fiúnak szól, meg nem a szexnek, hanem annak, hogy a lány tudja, hogy ezáltal "megsimogatják a fejét", szóval egy kis ideig törődnek vele. az átlag srácokból meg nem nézik ki az ilyen csak szexen alapuló kapcsolatokat. szerintem.
2010. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

nap mint nap több ilyen kérdés van mind a lányok, mind a fiúk részéről. az nem igaz, hogy minden lány üresfejű liba, aki csak a pénzt hajhássza, nem igaz, hogy minden fiúnak, férfinak csak a szőke, üresfejű, nagymellű lányok kellenek. nehéz megtalálni azt, akinek hozzád hasonló az életfelfogása, elképzelése... én például egyenesen kerülöm a nagymenő srácokat, hiába rendes, úgyis vonakodom tőle. ne jöjjön senki azzal, hogy biztos személyiségzavaraim vannak, mert nem igaz, nincs önbizalomhiányom, elképzeléseim vannak a jövőre nézve, nem tartom magam kis naiv lánynak.

egyébként ha a keresőt használod, és megnézed az ilyen témájú kérdéseket, a társaság nagy részének épp ez a problémája: ha lány, akkor nem talál rendes, kedves, nem nagyképű fiút, ha fiú akkor meg nem hiszi, hogy léteznek nők, akiknek nem a pénz az istene. pedig van ám :) 17/L

2010. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyanok is akik nem a menő pasikat szeretik. Pl én is ilyen vok.
2010. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!