Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akad még olyan lány akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad még olyan lány akinek nem a menő csávók kellenek?

Figyelt kérdés
ma már mindenhol ezt tapasztalom, az átlagos srácokat meg sem látják már a visszahúzódóbb csajok sem.
2010. jún. 13. 16:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Én is átlagos srác vagyok, engem sem vesznek észre a lányok. De már kezdem megszokni, csak néha mikor rámjön, hogy kéne egy barátnő, akkor rossz, de amúgy elvagyok. Igazm hogy most nagyon tetszik egy átlagos lány, de nem merek hozzá közeledni. :/


De én azt mondom, hogy előbb-utóbb majdcsak eljön a mi időnk is! :D

2010. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! Persze egy csomó csaj ezt mondja h neki nem kell a menő csávó érdekes mégis őket választják :P:P
2010. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
25%
Ja bocs ez az utolsó előttinek szólt csak az utolsó olyan átlagos h észre se vettem h írt!
2010. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
100%

Persze. Csak várj még pár évet (addig pedig próbáld imitálni, hogy menő vagy:-) !!!! 18-20 felett megváltozik az ízlése a csajoknak, hidd el :)))

18 éves korom előtt: Menő külsejű, helyes, vagány, magabiztos pasik tetszettek.

18 fölött: Vicces, okos, vidám, az sem baj, ha látszott az illetőn, hogy zavarban van, vagy néha kicsit bénázott, lényeg, hogy viccesen le tudja reagálni.Legalább nem kellett nekem sem tökéletesnek lennem :) A külsőről pedig... Hát nem érdekelt túlzottan, többször voltam csúnyácska srácba szerelmes....

Most 28 vagyok, és tökéletesen megvagyok az átlagos külsejű, kevésbé társasági és menő szövegeket nem ismerő férjemmel. De állandóan nevetünk, mert iszonyat jó a humorérzéke, érti a problémáimat és meg tud vígasztalni. Nagyon gyakorlatias, ügyes,szorgalmas, okos, megbízható.

Viszont biztos vagyok benne, hogy ránézésre 10 lányból 9,5 azt mondaná rá, hogy "tök átlag". Szerencsére! Nem veszik el tőlem :-)))

2010. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
31%
Hát ja, 18 év fölött a csajoknak már nem a külső, meg a menőség számít, hanem a pénz.
2010. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
nem naon kellenek nekünk a visszahúzódó pasik...írtad h jócsajt szeretnél...de te jópasi vagy??
2010. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
11:55-nek: Sikerult mar vegezni az altalanos iskolaval? Helyesiras alapjan nem igazan. Ha megis, akkor mea culpa. Bar inkabb inkabb az oktatasi rendszerrel van gond akkor.
2010. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem a menő csávók kellenek,én sem vagyok az a lány,aki után rohangálnak a fiúk:D.De igazából nem is érdekel ez,undorodok a divatb*zi fiúktól,akik minden reggel puszival köszönnek egymásnak:D:S.A barátommal nagyon jól meg is vagyunk,ő egy átlagos fiú,de egyáltalán nem unalmas.Legalábbis nekem nem.Nem is lesz az soha.Nagyon figyelmes és aranyos velem,ilyen fiút szerettem volna mindig:)Nem egy olyat,aki megaláz és bunkózik velem,netán meg is üt..:SHa ilyet tenne velem ,az lenne az utolsó együtt töltött délutánunk.Szerintem sokkal fontosabb a külsőnél az,hogy milyen a fiú:)Legyen aranyos,figyelmes,vicces,jól el tudjunk beszélgetni,egyezzen a véleményünk a legtöbb dologról..nekem ezek fontosak:).Bár már többen mondták,hogy milyen helyes is a barátom,szóval nem azért mondom ezt,mert csúnya barátom van:D


15/L

2010. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

nekem az jön be hogy nem csúnya,de ne divatb**i legyen,meg egoista meg akik nagy valakiknek hiszik magukat..pf kiráz a hideg tőlük....

az a bejövős aki vicces,aranyos,nekem kicsit romantikus,rendes....

de azért ne is adja le magát.....

és én sem az a nagy valaki vagyok....:)

2010. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

egyet kérdeznék: van olyan fiú, akinek nem a csinos lányok tetszenek...?


persze, nekem sem hüdefaszagyerekek jönnek be...de a helyes, csinos fiuk vonzanak

2010. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!