Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy kollégám, férfi, elhiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kollégám, férfi, elhiv kutyasétáltatásra, jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Köszönjük, hogy megtiszteltél minket azzal, hogy rendesen és hosszasan kifejtetted a helyzetet!

(irónia)


Mégis, mit jelenthetne ennyi infóból? 50-50%, vagy igen, vagy nem.

2018. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy van kutyája.
2018. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Kutyapózban szeretné...
2018. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
😊 Láthatóan bejövünk egymásnak.
2018. ápr. 25. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt , hogy szeretne veled együtt kutyát sétáltatni...azt, hogy ezt milyen motivációból teszi, csak ő tudja, mert ha én is tudnám, akkor én lennék ő. De ez nem így van.
2018. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

"Láthatóan bejövünk egymásnak"


Akkor mi a kérdés?


" jelenthet valamit?"


Ne haragudj, de ez egy olyan gondolkodásmód amit már sok lánnyal tapasztaltam és a férfi agyamat majdnem elhajítottam tőle párszor.Például mentem nemrég egy lánnyal valahova, beszélgettünk, mondtam valamit és erre 10-15 másodperc csend után megkérdezte tőlem, hogy "ezt azért mondtad, mert..." és ekkor egy kb 500 szavas spontán spekuláció volt hallható, hogy szerinte mit jelenthet és miért mondhattam azt amit.


Képzeld el, köpni-nyelni nem tudtam és egyáltalán felfogni sem hirtelen, hogy arról az egyszerű kijelentő mondatról amit mondtam hogy a fenébe tudott olyan óriásit ugrani az általa vélt jelentéstartalomra.


Meg is kérdeztem tőle kifinomultan, hogy "ezt most hogy a rákba raktad össze?", persze jót röhögtünk és elmagyaráztam neki, hogy általában ha mondok valamit akkor az szó szerint értendő.


Amit érdemes lenne megnézni:


https://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM


A férfi és női agy eltérő működéseiről beszél, vicces és nagyon tanulságos.:)


Szép napot!

2018. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Ne menj el! A batátnőm ugyanebben a helyzetben volt, és csúnyán kihasználta a pasi. Kiderült, hogy ARRA kellett. Arra, hogy felszedje a kutyakakit. Hónapokig járt szegény pszichológushoz, mire fel tudta dolgozni.
2018. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit jelenthet? Lehet hogy téged akar, lehet hogy egyedül van és unja magát csak, lehet hogy a kutyákra izgul... annyi de annyi mindent. És ha meg akar ismerni? Lehet hogy mégsem jössz be neki mert pl. te nem szereted kutyával a szexet... hagyjuk már a hülye kérdéseket. Kérdezd őt hogy mégis mi a fenét akar!
2018. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Van elettarsa/felesege. Randira nem tud hivni. A kutya setsltatss viszont jo alibi.

Ha kettesben kutya nelkul nem mentek sehova,akkor sajnos ez a hatterinfo.

A kutyakakit meg ne te vedd fel,ha elmesz.

2018. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Az ideáljának a szellemi kompetenciája remélhetőleg másodlagos tényező.
2018. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!