Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha tetszik egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány és udvaroltok neki, akkor miért nem léptek valami komolyabbat?

Figyelt kérdés

Mert volt egy fiú aki udvarolgatott nekem (még a szüleink is észrevették, hogy tetszem neki) jó volt minden, sokat beszélgettünk, mikor meglátott mindig bámult stb. De mégsem lépett semmit.

Miért?


2010. jún. 12. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a mai világba már a lánynak kell kezdeményeznie :D
2010. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csodálkozol? Ha nem mutatsz a mai világban semmi választ, ami önbizalmat adna neki, csak várod hogy lépjen közömbös fejjel, akkor el fog húzni. Nem lát bele a fejedbe nem tudhatja mit gondolsz, azt hiszi nem bírod, fogja magát lekopik, jó srác.
2010. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát pl volt olyan hogy én mentem oda hozzá beszélgetni, meg kérdezősködtem hogy: mi volt a suliban? mit csinált tegnap meg ilyenek. Megkínáltam ezzel-azzal :D

Ez nem elég? :D

2010. jún. 12. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
ordíts rá! A krva anyád te büdös szolga! Feküdj!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha "tálcán" kínálod magad és akkor se lép semmit akkor elég nagy gyökér vagy nem jössz be neki.


Bezzeg velem ilyen nem fordul elő, ha én akarok felszedni valakit akkor menekül, nálam még egy lány se próbálkozott.

2010. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy félénk, vagy kicsit önbizalom hiányos a srác. Legyél akkor te bátrabb. Sok sikert.
2010. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne általánosíts, mert ezzel egy szintre helyezel azzal a gyerekkel. amúgy udvarolGATott? azt hogyan csinálta? mondta, hogy csinos vagy aztán azt, hogy mégsem? vagy mi?
2010. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hmmm, egy kicsivel több részletet nem tudhatnánk meg? Az "udvarolgatott" alatt mit értesz? Meg már nem udvarolgat? A múlt idő ezt sugallja...

Amúgy tényleg elképzelhető, hogy félénk. Amúgy meg milyen kapcsolatban vagy a sráccal? A fentiekből én azt szűrtem le, hogy barátod, de legalábbis ismerősöd. Ha így van, lehet, hogy a jeleid nem voltak elég tiszták, mert a barátok is megcsinálják ugyanazt, amit te tettél... vagy ennél egyértelműbb jeleid is voltak, csak nem írtad le?

Megint a részletek.... több infóval könnyebb lenne a segítség is.

2010. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ja, és korotok?
2010. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán mert félt. Férfi kell nem kisfiú ;)
2010. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!