Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mostani 14-16 éves csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani 14-16 éves csajok hova mennének legszivesebben az 1. randin?

Figyelt kérdés

mivel faluban élek, és nem nagyon van erre fele mozi meg ienek, máshova kéne menni.

Ti hova mennétek/mentetek?

kort írjatok köszi


2010. jún. 12. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ha motorod is van akkor, miért teszel fel ilyen hülye kérdéseket? Megdugod a motoron és kész...úgy se tudnak ellenálni. Te meg hülye vagy
2010. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
neneneneneee motorral tuti ne, NE VAGIZZ!! tuti úgy venné, meg bármi baj is adódhat! és akkor mi van?? meg jöhet szemebe a rendőr is, (tudom most jön az a szöveg hogy nincs rendőr) de pl ha kirabolták mari nénit a falu végén, oda kijön a rendőr, és akkor is megállít, mert nincs valakin sisak. Sétáljatok inkább!
2010. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

hát én személy szerint akkor is szeretem ha motorozhatunk...mondjuk ha mittomén van füves terület jónagy a közelbe(errefelé van egy jó nagy mező legelő..)akkor ott nem büntethet a rendőr...:D pasimnak is egy bukója van, rajtam nem szokott lenni, de valamikor ő is levesziXD bírom...mondjuk nemhiszem h a barátom motra olyan féle fajta mint a tiéd, azér is megyünk vele terepen XD am bocs a nagy szakértelemér

14L pár hozzászolással ezelőttről

2010. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Na ja.. lementem nemrég egy jó barátomhoz, autóval, nem egy super gép (új Suzuki Swift) falun lakik, oda is jár iskolába. 8.-os, direkt kérte, hogy egy picit azért "zorallkodjak" a verdával, mért is ne? Mikor odaértem full hangerőn a zene(nemgyenge 600W-s láda+utashangszórók+erősítő) lényeg hogy nagyon szépen szól. Kicsit meg van piszkálva optikailag is a gép, nagylökös, szép felni. Mikor jött ki, zene le, elkezdtem túráztatni a sportkipufogót. Elég sokan jöttek ki vele együtt, volt pár jó csaj is, egyből fotózták a verdát, meg mittomén. Kisbarátom beült, halkan odasúgta, hogy hangosan induljak, mondom okés, meglesz. Csikorgó gumikkal indultam. Azóta irogatnak rám a 14-15 éves csajok MSN-en meg iwiwen, myvipen. Szal sajnos ez kell a mai lányoknak....

17/f

2010. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Oké, hogy van autód, de 17 évesen neked honnan tellett rá, meg az átalakításokra? Csajoknak hogy jött be? Mennyit dugtál meg a kocsidban? Komolyan érdekel, mert én is beújítok már nyáron a jogsira...ha CSAK ennyin múlik.
2010. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet ítélni nagyanyámé volt az autó, ő meg ideadta, mert sajnos már nagyon legyengült 74éves korára, a kocsi meg kint állt az utcán. 3 éves a kisautó. A jogsira ÉN gyűjtöttem össze a pénzt! nyárimunka, kutyasétáltatás, fűnyírás, ünnepekre pénzt kértem, stb.. Ez a tuning őrület, meg jött csak úgy. Szüleimtől kapok néha pénzt, és abból csinálgatom. 1 lányt se dugtam meg a kocsiban!! Túl kicsi hozzá a swiftXDXDXDXD Kocsival kb eddig 3-4 lányt szedtem fel, de csak pár hetes kapcsolatok voltak, illetve éjszakák. De a komolyabb barátnőknek nem is mondtam hogy van autó.
2010. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

nekem nem a pénz meg a kocsi kell h felvágjak, hogy én most mien gazdag pasival randizok...

am parkba egy séta, vagy lelülni valahova.

14/L

2010. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a lányoktól, de szerintem jó indítás egy: kávéház, teaház, pizzéria, park, parton sétálás, valami fesztiválra v kisebb rendezvényre elmenni.
2010. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy ő milyen típusú lány. De én nem tartom valószínűnek hogy egy pasitól elolvadjak csak mert rohadt jó autója van. Max picit érdekes, mert nem gyakran látni olyat, de azért ez már durva. Szóval nem mindenkinek ez kell. :D Na szóval a motorozás szerintem jó ötlet, mert engem érdekelne, mert még sosem motoroztam, meg mondjuk elmentek a faluba valahova aztán ott sétálgattok vagy üldögéltek és aztán hazamentek. És így nem csak az megy h húú de menő vagyok mert motorom van, hanem úgy minden van benne. :)
2010. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jún. 14. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!