Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van tapasztalatotok a randimas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tapasztalatotok a randimaskepp oldalról? Vélemény is jöhet akár közvetett módon (barát, ismerős).

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint nagyon megtetszett az ötlet, hogy ilyen formában nyújtanak alternatív lehetőséget a pártalálásra és mint szingli és a társkeresés vérkeringésébe visszatérni szándékozóként felcsillant a remény, hogy egy alternatív játékos formában megpróbálnám megint a keresést.

Valahogy a jellegtelen, órákig csak a fényképeket bambuló meg a bemutatkozó szövegeket olvasgató verzió egyre kevésbé motivál.


Leszögezem nincs érdekeltségem az oldalon, nem akarom reklámozni, csak érdekelnének a vélemények/tapasztalatok. Vannak-e "beépített emberek" (hogy ha nincs sok jelentkező esetleg). Valaki próbálta-e már. Nekem izgalmasnak tűnik így elsőre!


Engem személy szerint a krimi randi, mictivity és a játszótárs verzió érdekelne.



#offline randi #alternativ parkereses
2018. ápr. 5. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Óriási ötlet, kár hogy nem pesti vagyok. Szerintem menj el nézz meg egy ilyet, nincs vesztenivalód (gondolom nem olyan drága).
2018. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1:Szerintem is! Nagyon messze lax? Egy alkalmat nem érne meg? Jó persze, 'valszin a többiek is Bpest. (vagy környékiek), ha messze lax és valaki szimpi lenne, akkor az meg már távkapocs lenne, így jogos lenne. :(


Az oldal szerint 3 pénz/alkalom. Szerintem az teljesen baráti! Mondjuk a belvárosban van és a parkolás necces, de akkor max "betömegközlekedek". :) (pesti vagyok - XIV. ker)


Mondjuk nincs sok időpontjuk sajna és >pont< 13-án dolgozni fogok, ehh pedig 20 szabadnapom van, csak most nagyon nem tudok cserélni. :( No nem problem, akkor májusra kiírom magamat. :]

2018. ápr. 6. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Üdv! Lett ebből valami? Megérte?
2021. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!