Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit mondanátok? Sűrgős!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit mondanátok? Sűrgős!

Figyelt kérdés
Pl : Van egy lány a suliból akit annyira nem ismertek csak látásból és egy évvel alatatok jár, odamenne és elkérné az msn címeteket. Mit szólnátok megadnátok, és ha megadanátok, akkor mijen lánynak adnátok meg ? ezt úgy értem, hogy csak olyannak aki szép ? )
2010. jún. 11. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki, akkor megadja, ha nem, akkor kiröhög, főleg, ha a haverjai is ott vannak a közelben.
2010. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ez több mindentől függ. A motivációm dönti el, vagyis az, hogy mit szeretnék: egyéjszakás kalandot vagy kapcsolatot.

Egy biztos: úgymond kegyelemből senkinek sem adnám meg.

2010. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak, hogy ne tévedjetek el én 13 ő 14 éves
2010. jún. 11. 20:15
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok még 1* látom életembe mivel elballag mert 8. os
2010. jún. 11. 20:15
 5/21 anonim ***** válasza:
Elfogadnám a közeledést, elvégre az ismerkedés jó dolog. Mindenki érdemel egy esélyt.
2010. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én annak is megadnám aki nem jön be annyira. Nem aláznám meg azzal, hogy beégetem.
2010. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De az az igazság, hogy én büszke vagyok és félnk is, úgyhogy biztos nem tudom majd ezt megcsinálni. Ja és nem akarom, hogy valaki azért adja meg az msn címét, mert megsajnált értitek ? de valahogy megkéne ismernem már csak az évzárón találkozok vele. Ötletek ?

Csütörtökön lessz.

2010. jún. 11. 20:31
 8/21 anonim ***** válasza:
nekemis volt ien aztán a fiu elbalagot és elfelejtetem=) am myvipen biztos fent van az msn cime érdeklöd meg haverjátol, oszt társátol, v valakitöl aki ismeri a fiut egy picit is, amugy ha nagyon akarsz utána is bezsélni vele menj oda, ne félj =D ne gondolkoz hogy mit teszel csak tedd meg =)
2010. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
picik vagytok még úgyis megadja:)
2010. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát igen már kerestem őt myvipen és iwiw-en is de nem találtam meg sajnos. Szerintem is megfogja adni, de ki kell találjak valamit, hogy miért kell ha megkérdezi. Erre mit válaszoljak ?
2010. jún. 12. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!