Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, Lányok. Milyen témákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Lányok. Milyen témákat lehet fölhozni a kínos csend elkerülse érdekében? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Holnap találkozok egy sráccal, és elkezdtem izgulni, de nagyon. Előjöttek azok a tipikus "mi lesz ha"... kérdések.

A legnagyobb félelmem a kínos csend... mit lehet ilyenkor mondani vagy milyen témákat ajánlatos fölhaozni??

16/l


2010. aug. 3. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Villants cicit.
2010. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
"Szartál reggel?" Mindig bejön
2010. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hülyék xD...normális válaszokat szeretnék:)
2010. aug. 3. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt a legelején. 5 percig csak álltunk és átnéztünk egymás válla felett. Aztán egy ember meglökött, majd egymsra néztünk, elindultunk és elkezdtünk mindenféléről beszélni. Próbálj a környezetedből elemeket felhasználni, pl. a virágok, fák, plakátok, amiket meglátsz, remek témák forrásai lehetnek. pl. egy plakáton meglátsz egy mozifilmet, akkor arról is beszélhetsz :)

Sok sikert!

15/F

2010. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rákérdezel valamire amiről még nem beszéltetek... vagy bedobsz egy viccet( jó ha van egy a zsebedbe...) vagy elkezdesz mesélni... de nem leordítod... csak ésszel elkezdesz mesélni... ha egy hétköznapi téma jön elő akkor valszeg ő is be fog kapcsolódni és akkor egy kicsit beszéltek... és ha sétáltok... röhögtök az embereken... vagy kínos csend és megfogod a kezét... :) akkor lehet csend. Hajrá.de ha nagyon félsz a csöndtől akkor túl sokat fogsz beszélni... lehet azt nem szereti. (én se szeretem) :) sok lett a ... bocsi. és ügyesen. 15/F
2010. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, kicsit bizonytalannak tűnsz.
2010. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor atz első barátnőmet megismertem totál nem tudtunk miről beszélgetni,úgyhogy puszikodtunk(nem csók).Aztán amikor haza kisértem valahogy elkezdtünk beszélgetni az autó balesetekről...furi téma randin de 2évig együtt voltunk utána.Úgyhogy vagy jön magától a téma vagy csendes kapcsitok lessz.
2010. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na,mára ez veri nállam a biztositékot :D

Kinos csend?Én kb 2 percig maradnék egy ilyen srác társaságában :D olyan fiatal vagy még :) kit érdekel ha csend van,vagy hagyd ott a francba és nézz egy tökösebb ember után,vagy maradj és bámuljátok egymást.Az is lehet romantikus :)

És amúgy meg " csendben születik a legjobb barátság" és a szerelem is :) by:Munkácsy

27/L

2010. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!