Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből mire tudnék következtetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mire tudnék következtetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srác (igenigen,iszonyatosan jóképű,helyes,magas mindig jó az illata, humoros stb.) akivel még gimiben ismertük meg egymást. Utána nem találkoztunk pár évig, Ő elköltözött most viszont újra egy városban vagyunk mindketten és egy épületben dolgozunk (több cég van ott). Meghívott egy kávéra, azt mondta, jó volt újra látni egy tök jó órácskát el is beszélgettünk. A végén mondta,hogy nem lesz egy hétig,mert szabadságot vett ki, ráfér egy kis pihenés. Gondoltam esetleg facebookon folytathatnánk a beszélgetést,de igazából olyan laza semmilyen szövegeket ír, mintha az se érdekelné,hogy létezem. Poénkodik néha,csak van,hogy ír reggel majd estig semmi, pedig látom, hogy fent van. Az egyik kolléganőm azt mondta, hogy ezt mindenkivel eljátssza, nőfaló. Szerintetek csak egy numera lennék neki és inkább hanyagoljam, vagy bármi lehet még belőle ?


24/N



2018. márc. 22. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Ennyiből még szerintem nem lehet megállapíta, hogy mit akar, sőt még lehet ő sem tudja. Szerintem előbb beszélgessetek, ismerkedjetek meg jobban, aztán majd abból ahogy alakul, meglátod mi lehet belőle.
2018. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!