Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire lehet ebből következtetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet ebből következtetni?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúnak elviekben van barátnője,de közben egy másik lánnyal találkozgat nap mint nap,bókolgatnak egymásnak,csókolóznak,ölelgetik egymást,akkor miért nem szakít a barátnőjével?
2014. okt. 14. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem elég intelligens hozzá, hogy felismerje mit tesz... Több vasat tart a tűzbe.. Ez a gyávák módszere
2014. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert egy görény,és megtehetnéd hogy az ilyet nem emlegeted velem egy szinte.
2014. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből egy másodfokú egyenletre lehet következtetni szerintem :)
2014. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy biztos pont (a csaja, aki gondolom nem tud erről), közben meg még más lányokkal is flörtölhet. Miért is hagyna fel ezzel a szuper dologgal? Gondolom így van vele.
2014. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 vagy egy mennyiségre menő "hátsófertály-fej"

2 vagy nem akarja elkeseríteni azt a csajt aki elviekben a barátnője

3 a barátnője nem foglalkozik vele és máshol próbál szerencsét

4 vagy ahogy előttem írták támaszpont

5 egy idő után szakítani fog hidd el...

Nem szereti a barátnőjét szerintem, én erre következtetek, de én nem kezdenék ki egy ilyen sráccal az is biztos....ha a mostani barátnőjével megcsinálja, akkor mi a garancia rá hogy ha a másikkal összejött és egy idő után nem talál annál is jobbat és a másodikat is megcsalja? szerintem az ilyen ember megbízhatatlan

2014. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!