Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten így péntek este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten így péntek este milyen helyeket ajánlanátok, ahol 20 év körüli lányokkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 19:16
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Rosszlanyok.hu, bekapcsolt "fiatal lotyót keresek" szűrővel.
2018. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legalább valami vicceset írtál volna:/. Mint ahogy te is tudod ott bizony nem lehet ismerkedni, csak különböző szolgáltatásokat igénybe venni.. vagy nálad az számít annak, hogy felhívhatsz egy prostit és megbeszélhetitek mennyiért mehetsz hozzá?
2018. márc. 16. 19:58
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
Este, pènteken. Îgy 8magassàgàban, szórakozóhelyen. Te komolyan gyerekeid anyjàt akarod megismerni, v baxni egyet?
2018. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bizony így péntek este szórakozóhelyen, ahogy mondod. Nem értem miért csak a két végletet hozod fel, szerinted csak könyvtárban meg kutyasétáltatás közben lehet ismerkedni? Egy egyszerű kérdést tettem fel, hogy pesten milyen helyeken szoktak bulizni fiatalabb lányok, mert nem tudom. Nem rég költöztem ide.
2018. márc. 16. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rakás trendi romkocsma.


[link]


Ott van még a Doboz és tsai.

2018. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! a szimplában már jártam, az nem rossz hely.
2018. márc. 16. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy többnyire társasággal mennek (egyetemi csoport, mármint a bulizósabb csoporttársak). Elég zárt kör, maximum másik egyetemről jött csoporttal vegyülnek, aztán mennek tovább egyik helyről a másikra. Szólóban nem sok esélyed van.
2018. márc. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!