Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, rátok mondták már a K...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, rátok mondták már a K betűs szót, mert lefeküdtetek valakivel?

Figyelt kérdés

Leginkább arra gondolok, akivel a szex volt, mert más persze, hogy ítélkezik, ilyen a világ. Ha nő azért mondja mert vele nem kezdtek ki, ha férfi akkor azért mert nem vele kezdtél ki. (általában)

Sok nőtől hallom, hogy azért nem akarnak szexet az elején, mert akkor le kázzák őket. De volt már ilyen?


2018. febr. 28. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Velem csak hasonló történt, szex még szóba sem jött... Nem volt senkim, nem is kezdeményeztek nálam és nem is nagyon láttam rá kilátást, hogy egyhamar odajön hozzám valaki ismerkedni, úgyhogy gondoltam, hogy akkor majd én. Nem volt egyszerű rávenni magamat, mert elég introvertált, visszafogottabb, félénkebb személyiség vagyok, tehát abszolút nem ez a flörtölgetős, szexizős, kacér stb. lány, de úgy voltam vele, hogy jó egy próbát megér, úgyis sokan mondják, hogy ma már a lányok is kezdeményezhetnek stb. Valamint külsőre sem vagyok ribis, közönséges stb., tök normálisan, átlagosan, picit csinosabban öltözködöm. Úgyhogy odamentem, hogy beszélgessünk, de abszolút nem voltam nyomolús, rámenős, nem kínáltam fel magam, nem mondtam semmi olyat, nem utalgattam semmire stb., hanem tényleg csak normálisan próbáltam vele beszélgetni. Erre ő, hát röviden és tömören összefoglalva közölte velem, hogy én egy hülye olcsó kis kva vagyok és ez milyen szánalmas, undorító, amit művelek és nem is érti, hogy én mit képzeltem, mert ő ilyen magamfajta utcalányokra rá sem néz....Hát eléggé meglepődtem, hirtelen nem is tudtam mit mondani, otthagytam. Mérges voltam és ki voltam akadva, hogy hogy lehet valaki ekkora tapló paraszt és nyilván nem vettem magamra, mert tudtam, hogy ez nem igaz (nem is volt soha senkim, nem hogy a fél várossal lefeküdtem volna....azóta már csak röhögök, ha valaki ilyet mond/ír nekem vagy visszahallok valami bugyuta pletykát), de ugyanakkor meg nagyon megalázó volt, rosszul esett és sírtam is miatta. Azóta megfogadtam, hogy engem nem érdekel, hogy "hercegnős" vagy nem, de én biztos nem fogok mégegyszer hülyé csinálni magamból, hogy megalázzanak stb., hanem bizony "elvárom", hogy kezdeményezzenek és megtegyék az első lépést.
2018. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Igen. A saját anyám, amikor már 1+ éve jártam az első fiúmmal. 16+ voltam.

Ő meg nagyon irigy és csúnya már akkor is :D

2018. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rám mondták már. Nem is egyszer és csak középiskolában . Nem tudom miért ,de nem kedveltek a lányok és többnyire ők neveztek így a hátam mögött,pedig én tényleg nem feküdtem le a pasikkal meg semmi. A bűnöm az volt,hogy voltak bartaim(fiúk,lányok) más suliból és velük jártam házibulizni,kocsmázni,diszkózni. Jó anyagi helyzetű csalásból jöttem,szerettem sportolni és nem fogalkoztam másokkal. Szóval magyarul megkaptam a k betűs szót a nagy semmire nem egyszer a többi lánytól,sőt néha még teljesen abszurd sztorikat is. (nyilván nem minden lány,csak volt egy bizonyos társaság és ők)
2018. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szex miatt nem. Azért, mert relatíve sok a férfi barátom, ismerősöm, kváztak már le. Nem igazán foglalkozom vele, inkább vagyok kva, mint olyan ostoba, aki annak hív. Azért elég egybitesnek kell belátni, hogy ha 600 férfivel vagy minden nap összezárva, nem valószínű, hogy pont azzal a 100 nővel barátkozol össze, akikkel néha közöttük összefutsz.
2018. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*elég egybitesnek kell lenni ahhoz, hogy ne tudja azt belátni...
2018. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!