Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy véletlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy véletlenül lefeküdtetek valakivel?

Figyelt kérdés
Ne egyéjszakásra gondoljatok.
2013. szept. 15. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Véletlenül asdh ol
2013. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

véletlenül a nemi szervem beleesett az övébe,majd még sokszor.


véletlenül nem lehet lefeküdni valakivel

2013. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet véletlenül lefeküdni valakivel? :DD

Nem veszed észre hogy ott egy pasi, ráülsz ez se tűnik fel és még lovagolsz is? :D

2013. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hogy a szánkózós Micimackó farkába lehet véletlenül lefeküdni valakivel O.o ?
2013. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudtad, hogy vonzódsz az illetőhöz . Kettesben maradtok és mintha kikapcsolnák az agyad megtörténik.
2013. szept. 15. 23:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az véletlennek számít, hogy a barátnőm és a barátnőjével aludtunk hármasban egy ágyban, és a csaj rám mászott és szó szerint addig kevert még bele nem űlt majdnem, de én természetesen nem hagytam magam, csak kíváncsi voltam meddig képes elmenni :DD

Na ez majdnem véletlen volt :DD

2013. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A SZEX NEM BALESET

[link]

2013. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Most ez olyan, mintha a bíróságon azt mondanám, amikor kérdezik hogy az én elmondásom szerint hogy történt a dolog, hogy mentem az anyósom után a folyosón és véletlenül megbotlottam egy vázában és épp egy konyhakés volt a kezemben és amikor elestem sajnos megszúrtam a hátát vele pontosan 41 alkalommal.
2013. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát... mikor rossz házba jöttem haza és lefeküdtem aludni. Gyanús volt, hogy valaki fekszik mellettem, de nem szólt semmit, úgyhogy nem zavartattam magam.
2013. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt.
2013. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!