Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszahúzódó, önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, önbizalom hiányos lánynál hogy kell pròbálkozni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
10-es. Na ne kamuzz már! Nőnek szexuális étvágya? Hagyjuk már! K A M U !!!
2018. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10: Egy átlagos nőként írtad le magad.
2018. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért mert te még nem találkoztál olyan nővel, akinek van szexuális étvágya, attól még nem én vagyok a kamu. :)


Na épp ezaz utolsó, hogy te ezt szűrted le, hogy én egy átlagos nő vagyok, abból amit leírtam. Mert arról nem írtam, hogy visszahúzódó vagyok társaságban, és inkább választom az otthoni filmnézést, minthogy elmenjek egy szórakozóhelyre. Önbizalomhiányos vagyok, mert pl. ha elmegyünk egy fürdőbe a párommal, akkor rendesen rossz kedvem lesz, ha szebb, jobb alakú lányokat látok. Heti háromszor edzek, mert elégedetlen vagyok az alakommal.

Persze gondolom ez is átlagos kategória...

2018. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ miből erednek nála ezek a tulajdonságok.

Ha lelki beteg akkor rengeteg türelem kell hozzá és tűrés + nagyon megértőnek kell vele szemben lenni és, ha elküld néha melegebb éghajlatra akkor is mellette maradni.

Ha esetleg a külsejével van baja akkor ne éreztesd vele. Pl: Ha esetleg túlsúlyos akkor ne óvatoskodj emiatt. (Nem tudom lehet ez kicsit érthetetlen rész lett, de nálam is önbizalom hiány volt a testem miatt a párom egy szót sem szólt róla úgy kezelt mint egy átlagos lányt, kaptam rengeteg bókot és 4 hónap után már kezdem magam megszeretni.)

Ha viszont tényleg csak egy csendes lány aki nem tud kibontakozni, akkor figyelj arra, hogy ne erőltesd rá a dolgokat, de ne is hagyd, hogy újra magába szálljon.


Remélem tudtam segíteni! :D Sok sikert, a lánykához.

2018. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!