Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni szeretnék egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni szeretnék egy sráccal de messze van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem.Már tök rég msnezünk de még nem találkoztunk és szeretnénk.Most mit tegyek egypár 100km-re lakik tőlem.Segítsetek!
2008. okt. 27. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos, ha megéri a dolog (ergo a fiú is így érez), akkor érdemes lehet találkozni. Vonatra fel, ennyi az egész. :)
2008. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
---Egy példa:én Erdélyben születtem ,ott is nőttem fel,amig egy társkeresőn össze nem jöttem a vőlegényemmel aki nemcsak hogy 400km-re élt tőlem de más országban is.4 hónapi ismeretség után meglátogatott és megkérte a kezem.Most együtt élünk itt Magyarországon ,és a mai napig annyibol változot az érzelmem iránta hogy halálosan szeretem.Boldogok vagyunk és jövőre lakzizunk.Ne hidj annak aki azt mondja hogy tul messze van,és nem lesz belőle semmi,adjon erőt az én példám.Megeshet hogy ha személyesen is találkoztok,valamélykötök csalódhat,de ha őszinték voltatok az első perctöl egymáshoz akkor,hivd el magadhoz vagy utaz el hozzá meglepetésként.Sok sikert.
2008. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
keress másik srácot,a távkapcsolat mindent elront,idegölő,és szerelmi bánatod lesz,inkább bele se merülj menj tovább
2008. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.Mindenkinek igaza van,hogy bele kell vágni mert lehet lesz belőle valami, viszont pont ugy ahogy montad 3.válaszoló hogy épp most emésztem magam.Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek:)Még meggondolom:)
2008. okt. 27. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
a 3.válaszoló vagyok,mellesleg elmondom h én is neten ismerkedtem,most 10hónapja boldog kapcsolatban élünk,tőlem 40kmre lakik,de máshova jár főiskolára és így is nagyon nehéz...de volt tőlem 250kmre lakó barátom is,és nem volt könnyű,sőtt meg is szakadt emiatt:)tényleg lehet belőle nagyon nagy szerelem akárhol is lakik,de ha még nincs szerelem jobb elkerülni az iet:)de ha már benne vagy,próbálj tűrni..
2008. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, énis belementem egy távkapcsolatba és szerettük egymást meg jártunk deh találkozni még mi sem találkoztunk, és olyan bántó volt hogy nem láthattam minden nap:( Egyszer átgondoltam a dolgokat és mondtam hogy szakítsunk mert én ezt így nem bírtam tovább...egy-2 hétig bántam deh mostmár nem...tudom jól döntöttem és még annyi kapcsolat vár rám az életben éss igazából ennyi:) Sok sikert, gondold át a dolgokat(Hozzátezsem énsi teljesen bele voltaam esve nem szívesen hagytam ott deh ez oylan nyomasztó hogy egyáltalán avgy scak ritkán tudunk találkozni:S)

Tamilina

2008. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:)Nekem is volt 1 srác, akivel azért nem akartam megismerkedni, mert messze lakot (80km), de végülis elkezdtünk dumcsizni msn-en és nagyon szimpi lett... utána kiderült, h tőlem 200km-re fog tanulni... 2 éve boldog párkapcsolatban élünk... :) nehéz elviselni a távolságot, és h csak ritkán találkozunk... De mégis úgy érezzük, h megéri... De pl ha kiderül, h mégem szimpi előben jobban jársz, mintha azon rágnád magad, h messze lakik és nem talizhattok...
2009. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!