Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tisztességes két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tisztességes két sráccal randizni úgy, hogy egyikhez sem köteleztem el magam?

Figyelt kérdés
Mindketten tetszenek, de nem tudok dönteni közöttük. =S Ezért arra gondoltam, hogy jobban megismerjem őket, találkozom mindkettőjükkel, és így talán menni fog a döntés. Nektek mi a véleményetek?
2010. ápr. 17. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor tisztességes, ha közlöd mindkettővel azt hogy egy másik sráccal is randizol, mert kettőjük közül nem tudsz még dönteni és ha így is belemennek akkor minden oké.

L18

2010. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha elmondja nekik akkor sztem egyikőjük sem fog repesni az örömtől,hogy tudja, nincs egyedül a hódolók sorában... de sztem se lenne fair ha mind2jükkelrandizgatnál, aztán az egyiket pofára ejted (mert ugye jobb esetben csak az 1ikkel jössz össze)
2010. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem is!Majd ha megismerted őket akkor tényleg választanod kell!!:D
2010. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

NE! Bocs de az első válaszolót én cáfolnám.


Nincs pasid, és jelenleg ismerkedsz, egyikhez sem vagy elkötelezve, és NEM vagy kötelező senkinek beszámolnod, a szabadidődről, és hogy kivel hol és mikor találkozol.

Egyik sem a párod.

Szóval ismerd meg őket, de azért hónapokig ne húzd az időt, és döntsd el melyikkel szeretnéd folytatni. Ennyi!


Ha elmondod nekik hogy pasikkal találkozgatsz és randizgatsz akkor abbol vita lesz, és kis ribancnak gondolnak majd, meg mindegyik azt gondolja majd hogy a másikkal már tuti le is feküdtél meg hasonlók.. szóval ne! :) 26/f

2010. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog kis r*bancnak tűnni, pont akkor tűnne annak ha nem mondanak semmit.Ha normális csajszi vagy és megfelelően közlöd velük a dolgot, akkor az még mindig jobb mintha nem is mondod el.Mondd azt hogy mindketten nagyon rendesek csak még nem tudsz dönteni, hogy kit választanál és azért mondtad el neki mert tisztességes szerettél volna lenni.
2010. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

19:42-es vok. Először a kérdezőtől kérdezném, hogy hány éves?


Mert ez kicsit máshogy jön ki tiniknél, és máshogy jön ki a kissé tapasztaltabbaknál.

2010. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
19:42-esnek: 14/L vagyok!
2010. ápr. 17. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs közük ,hogy mit csinálsz.

Ahogy Cook mondta a Skinsből:

"Ha a farkam épp nem a seggedbe van akkor semmi közöd hozzá,hogy hol."

Na csak ő fiú te meg lány xD

2010. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem kell megmondanod nekik h mással is talizol. én is voltam ilyen helyzetben, egyik nap taliztam az egyik pasival, másnap meg a másikkal, és annyira megtetszett a másik h egyből őt választottam,(pedig nem is tűnt úgy h összejöhetünk) és még most is együtt vagyunk. később megmondtam h volt más is, de már nem érdekelte.

és sztem ne húzd sokáig a döntést, csak ennyit tanácsolok. 18/L

2010. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem a lelkiismereted már megmondta a választ!

Mindkettőnek jár egy cida kárpótlásul.

2010. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!