Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudassam egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam egy lánnyal, hogy köszönésnél puszilkodni szeretnék vele? 1. találkozáskor, úgy hogy eddig csak msn-en beszéltünk

Figyelt kérdés
Egyszerüen kezdek el felé hajolni vagy meg kéne beszélni?:D
2008. okt. 27. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem msn en kérdezd meg tőlle ha igent mond akk semmi akadály élőben puszit adni ;)
2008. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból oda szoktam hajolni, és még sose volt, hogy elhajoltak volna. Szóval szerintem nem kell ezt megbeszélni. Sőt ha jobban belegondolok ez a megbeszélés kicsit cink, habár lehet, hogy ettől neki aranyosabbnak fogsz tűnni.
2008. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán adhatsz puszit egyeztetés nélkül, ez manapság semmit nem jelent, mindenki ad mindenkinek. Kevesen vannak, akik nem szoktak, akkor max szól, hogy ő nem szokott, de attól még nem lesz gáz, meg ez nem valószínű.
2008. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-őt vgy 3-at?
2008. okt. 27. 15:42
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem kell megbeszélni csak msn-en merüljetek bele a témába beszéljetek a pusziszkodásról és ha a csaj nem hülye akkor rögtön veszi a lapot hogy mit akartál ezzel a témával
2008. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
2-t
2008. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem is kapok puszit???- szöveg aranyos, szerintem próbáld ki. Ha odahajolsz hirtelen, attól igen hamar zavarba lehet jönni. Erre nem lehet azt mondani, hogy NEM! Én sosem tudok... :)
2008. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az elköszöésnél jó hogy nemis kapok puszit, de találkozásnál?
2008. okt. 27. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha csak az elköszönésnél kérnél puszit?? Semmi baj nincs azzal! Utána meg majd megszokottá válik.
2008. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a találkozásnál! Pont az elköszönésnél jön ki jobban! Már akkor, ha tudtatok beszélgetni és rokonszenvesek vagytok egymásnak...
2008. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!