Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan pasival, akivel bizonyos okok miatt a többi lány nem jött össze?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 20:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

29# Szerintem mindenki magából indul ki,pont leírtad milyen vagy. A negatív érzületű kommentedből lerí!!

Kérdedező,ne foglalkozz az ilyen negatív "emberek" írásaival,csak cukkolni akarnak,mert valószínűleg vagy nem tetszik nekik valami itt és a negatív frusztrációjukat csak így próbálják levezetni Vagy tényleg ennyire szer csétlenek.

2018. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
28# Szerintem az az intelligencia amiről beszélsz hiámyozhat nálad,ha csak ennyi telik tőled.Itt téged szerintem senki nem sértegetett.
2018. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Nekem is az a véleményem, hogy sok a 'megkeseredett' nő neten. Nem.elég nekik az átlagos a jóképű, kigyúrt kell, de azok meg bunkók vagy csak arra jajtanak ezek a nők meg bedőlnek nekik sorozatban,mint légy a csalira és nem veszik észre,hogy más férfiak is léteznek,amíg csali jobban mutat:)
2018. febr. 7. 11:04
 34/40 anonim ***** válasza:
32%
Ezert van az hogy 30 eves nok sirnak hogy nem kellenek egy normalis ferfinak mert 20 gyuros ala be fekudtek es dobva lettek mint a disz pinty. Nem azt mondom hogy nem lehet 30 + felett parkapcsolatot letesiteni , de azok a nok akik fiatalon hagynak eluszni egy idealis ferfit szamukra mert azt gondoljak jobbnal csak jobbak johetnek azok butak . Majd elerik azt a kort amikor mar 2 kezzel kaparnanak egy atlagos ferfi utan is de attol sem kapnak tobbet mert olyan velemeny alakult ki roluk ami altall nem tudjak mar komplyan venni oket. Az elet minden embert megtanit a hibajira es aljas modon szembesiti is veluk elobb vagy utobb . Egyszer minden vadaszbol preda lesz !
2018. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

(Nem olvastam végig a válaszokat)

Attól függ, mi az az ok. Nem kérdezlek, kérdező, lehet már le is írtad, nem tudom, de mindegy is.

Vannak dolgok, amik másnak nem férnek bele, nekem meg igen. Pl a páromat többen is elutasították, mert sánta. Én kifejezetten aranyosnak találom ezt benne, így imádom, tojok rá, hogy másnak nem kellett emiatt, magukra vessenek.

De ha pl azért utasította el előttem x nő az illető férfit, mert megerőszakolt valakit mondjuk, akkor bizony én is el fogom utasítani.

Nem azért, mert másnak nem kellett, hanem mert nekem nem fér bele.

Számomra irreleváns, hogy más mit gondol a páromról. Ha nekem belefér a "baja", akkor jöhet, ha nekem nem fér bele, akkor keressen mást.

Annyi, hogy vannak dolgok (erőszak, drogok, ilyesmik) amik miatt tényleg potenciálisan több nő fogja az illetőt sorban elutasítani, de nem azért, mert a többiek is ezt tették.

N

2018. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
89%

"A kérdező kommentje:


Azt tudom,hogy felregisztráltam internetes társkeresőre és egy lánynak sem kellettem. A lehetséges okak valószínűleg a,nem vagyok kigyúrva,b gazdag sem vagyok c nem vahyok nagydumás se

Akkor Velem összejönnétek?


A kérdező kommentje:


Ki mondta, hogy jó vagyok?

Ez az egyik ok,amiért nem jöttek Velem össze. De pont ezért raktam ki ezt a kérdést."



Nekem ebből nem egy magabiztos, határozott ember képe rajzolódik ki, aki mellett valaki jól érezheti magát, hanem egy kukacoskodó, változtatni nem akaró, önmagába nem néző, aki állandóan a kifogásokat gyártja.


Egyébként köszönöm az aggódást, de én rendben vagyok magammal.

2018. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Nem aggódtam miattad,nem kell izgulni,amúgy azt se tudom ki vagy!

De te sem Én ki. Ennyiből még a Csernus se mondaná meg. Attól mert el vagy szállva magadtól Engem r- ul nem érdekel,jól vagy-e.

2018. febr. 7. 21:13
 38/40 anonim ***** válasza:
Nézd, te jöttél ide nyavalyogni, nem én. :-D
2018. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Én nem nyavalyogtam,csak egy felmérést készítek
2018. febr. 7. 21:57
 40/40 anonim ***** válasza:
Persze, amire eleinte kaptál is választ, aztán jöttél azzal, hogy te... :-D Különböző emberek vagyunk, különböző dolgok fontosak nekünk. Ha valakivel nem jönnénk össze, az nem azért van, mert mások nem jöttek össze vele, ez teljesen egyéni. Persze vannak kivételes dolgok, például erőszakos emberrel nem szívesen jönne össze az ember lánya, ha ez már az elején kiderül, ebben nagyon minimális lehet a kivétel, és azok sem egészségesek mentálisan, de ami nem ilyen egyértelmű dolog, abban szerintem sokkal eltérőbbek vagyunk. Akárhogy is próbálnak itt egyes pasik egy sablont ráhúzni az összes nőre. Van, akit taszít a dohányzás, van, akit a túlsúly, van, akit a soványság, van, akit a teszetoszaság, van, akit az örökmozgók... és vannak, akiknek meg ezek bármelyike pozitív tulajdonság, mert ő meg másmilyen... stb.
2018. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!