Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan pasival, akivel bizonyos okok miatt a többi lány nem jött össze?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 20:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok az okok, mert nem mindegy!
2018. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Gál Zoé ***** válasza:
42%
Valószínűleg elutasítanám. És valószínűleg ugyan azért utasítanám el amiért a többi is lány elutasította.
2018. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Mi az az ok? Ha nekem megfelel, akkor nem számítmásnak miért nem kell.
2018. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

Értelmes kérdés lv99 :D És még választ is kaptál rá,nem panaszkodhatsz!

Én nem mert pasi vagyok hihi.

2018. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Ha nekem szimpatikus, akkor igen.
2018. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Nem írhatom,le hogy mi az ok de gondoltam,hogy meg fogjátok kérdezni. Kíváncsi vahyok ezek alapján hámy lány utasítana el így,hogy nem tudja mi az ok.
2018. febr. 6. 20:44
 7/40 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik,akkor osdzejonnek vele. Nem erdekel,h a tobbi nonek nem jott be.

N/34

2018. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%

De h..lye vagy kérdező. Hogyan adjunk erre választ, ha pontosan a fő dolgot nem tudjuk?


Figy, menj el vásárolni, de nem tudod, hogy mennyi van a pénztárcádban.

Akkor most mész vásárolni? Ha mész is, mennyit fogsz költeni?


Nagyjából ilyen szintű ez a kérdés is. ÉRTELMETLEN!!!


De ha ennyire titkolod, akkor biztos, hogy nem!

2018. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ha nem akarod az okokat itt leírni, akkor írj rám és pv-be leírhatod, és ha tudok válaszolok rá.
2018. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
95%

Ez azoktól az okoktól függ. Vannak dolgok, amik számomra elfogadhatók, a barátnőim számára nem, és fordítva.

Például nálam kizáró tényező a dohányzás, megvan rá az okom, nem sznobság, más, nem részletezem, de van olyan barátnőm, akit nem zavar, ha a párja dohányzik, nála nincs olyan probléma, ami nálam fennáll.

De pl. én szeretem az aktív szabadidős tevékenységeket, pl. volt olyan, hogy gondoltam egyet, és egy hét múlva egy hátizsákkal kiutaztam külföldre egy napra, csak úgy, de a barátaim többsége ezt nem teszi meg, ennél jóval kényelmesebbek, na most ha egy olyan férfiról lenne szó, aki hozzám hasonlóan aktívabb életet él, vagy akár még nálam is aktívabb, és vevő az én ilyen kiruccanásaimra, akkor én ennek örülnék, nálam ez jó pont, de a kényelmesebb barátnőimnél hátrány, mert ők nem vevők az ilyen kikapcsolódásra.

2018. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!