Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyen a csaj a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen a csaj a pasi szerint?

Figyelt kérdés

Mit bírnak a fiúk?

Pl.:ismerek egy tök jó srácot, aki csöndes de mindig adnak a véleményére,jól néz ki, de soha nem viszi túlzásba a csajozást, és megbecsüli a lányokat.

Mindenki bírja, az van mindig amit ő akar, de ezzel soha nem él vissza.

szóval olyan mint amijennek egy normális srácnak kéne lennie.

annyi mindent megpróbáltam már, de nem tudok rájönni arra, mi lenne a megfelelő megoldás.

: ) segítsetek pls.

fiúk írjanak


2010. jún. 6. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
dögös
2010. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs igazi kérdés, mit szeretnél?
2010. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az idealis no: nem tud magyarul, szereti a szexet, nincs kapafoga es idealis a testsulya (nem gizda, nem kover)

ami raadas: szeressen sportolni

2010. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amilyent te a jó pasinak leírtál, pont olyan legyen, lányban. Nekem az nagyon megfelelne.
2010. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14.32 vagyok


20/F

2010. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is olyan gyerek vagyok akit leírtál.nekem az olyan lányok jönnek be akik.:természetesen szépek,nem sírnak mindenért,van életképük,nem játszák meg magukat társaságban,és a legfontosabb nem értetlenek.szóval ha valamit mondok neki azt megérti úgy ahogy van,és nem kreál hozzá sztorikat.így elkerülhető a sok felesleges veszekedés.meg persze tudjon főzni.

23/ff

2010. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi

pont arra volt szükségem amit az utolsó leírt

köcce a kommenteket : )

2010. jún. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!