Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes randizni ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes randizni ilyen esetben? (távolság, egyéb bökkenő)

Figyelt kérdés

Az első dolog a távolság. 100 km, ő egy nagyobb városban, én vidéken élek. Neki van kocsija, nekem nincs, a tömegközlekedés is elég pocsék. Tehát, csak ritkán találkoznánk, és azt is csak akkor, ha ő jönne.

Második: elég ritka kommunikáció, ami nem tudom miért van. Munkaidőben nem tud írni, este pedig nem mindig szokott, gondolom fáradt, vagy hasonlók.

Internetes ismerkedés eredménye ez. Tart már 3 hónapja, egyenlőre randi nélkül, de már szóba került. Félek én ettől. Ha elkezdek ragaszkodni valakihez ( ritka és hosszú folyamat ez nálam), akkor kevés lesz nekem ez a helyzet, és ami kihozható belőle. Ezért is emészt, hogy van-e értelme egyáltalán komolyabban gondolkodni ezen a kérdésem. Kivitelezhető ez? Ennyi kommunikáció és fizikai kontaktus nem lesz elegendő, hogy kialakuljanak az érzelmek, legalábbis nálam nem hiszem. Valamint, megváltoztathatják az érzelmek pl. a kommunikáció mennyiségét, igényét. Néha úgy érzem, eléggé mindegy neki, hogy mi van velem, pár szót ír, és annyi. De a randihoz ragaszkodik. Lehet ha találkozunk személyesen, máshogy fogja látni? Vagy megmarad ilyen semmilyennek ez a helyzet? Mit tegyek, találkozzunk?

22/L


2018. jan. 27. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

100km? Az SOK?! :D


Ha alapból így állsz hozzá, hagyd a fenébe.


Mi 1000km-ről fenn tudtunk tartani egy jól működő kapcsolatot, és már több mint egy éve össze is költöztünk.

2018. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből így leginkább csak alkalmi szex lesz.
2018. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahol a barátnőm lakott az 70 km re volt, ahova suliba járt az meg 250km re tőlem. Hétvégente találkoztunk, persze nem minden hétvégén... Aztán otthagyta a sulit, elkezdett dolgozni, vagy egy évig szinte csak hétvégén találkoztunk. Aztán összeköltöztünk, majd házasság, majd gyerek... a vége nem happy end de azért jó volt az együtt töltött jópár év.


Csak azért írtam le hogy tudd, amíg ki nem próbálsz valamit, nem tudhatod hogy jó lesz e vagy sem...

2018. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Haat, szerintem ha 3 honap alatt sem sikerult osszehozni 1 randit sem az sajnos nem jo jel. 100 km nem olyan sok! Tapasztalatbol beszelek.
2018. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!