Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korkülömbség nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülömbség nektek mennyire számít?

Figyelt kérdés
Nektek mi számít egy férfiban vagy nőben? Az,hogy hány éves vagy hánynak hogy hánynak néz ki, ill miért!?
2018. jan. 27. 13:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és a javamra 10+ év már nekem sok.
2018. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Előbb, nagyon egymásba szerettünk, utána derült ki, hogy ki hány éves.
2018. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, a barátnőm 45 éves. A legfontosabbat nem említetted: hogy mennyinek érzi magát, milyen a személyisége. Meg persze az enyém, mennyire vagyunk együtt kompatibilisek. A mennyinek néz ki kérdés már kevésbé lényeges, de még mindig fontosabb szerintem, mint hogy milyen dátum van a személyi igazolványába írva.
2018. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindig is velem idős férfiakkal ismerkedtem max. +3év.Fiatalabbal nem álltam szóba.

Párom 8 évvel fiatalabb.Mai napig nem tudom miért írtam neki vissza.

Azóta együtt élünk született közös babánk is.

Semmi nincs kőbe vésve.

2018. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha csak futó, alkalmi, szex- kapcsolatra keresel partnert az számít,hogy mennyinek néz ki, mennyire kezeli bizalmasan a helyzetet, és az adott szituációban mennyire értitek meg egymást.


Ha komoly kapcsolatra keresel társat az emberek nagy részénél, főleg a családalapítás miatt, számít a kor.


De sosem lehet tudni mit hoz az élet, ahogy az egyik előttem szóló bölcsen megírta: semmi nincs kőbe vésve.


A párom 2 évvel fiatalabb mint én (nő vagyok), de volt már tizenévvel fiatalabb pasival kapcsolatom, persze nem hosszútávra tervezve.

2018. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem elviekben sosem bosszant hogy ki mennyi idossel van egyutt . Viszont amikor egy 40 - hez kozeli pasi akinek harminc akar hany eves felesege van es azt egy 20 evesert hadja ott , akkor beteg szegyentelennek tartom es nyilvan nem szerelem az amit az a ferfi erez . Nem vagyok no ! 23 f
2018. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!