Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, a fiú aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a fiú aki nekem nagyon tetszik megtaláltam iwiw-en és erre látom, h van barátnője? Jelöljem be őt, vagy sem?

Figyelt kérdés
És félek, h a bnje megtudná ha bejelölném és haragot szítanék köztük...ezt nem akarom. De nagyon tetszik és múltkor a buszon rám is mosolygott: )
2008. okt. 26. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már, az Én volt barátomat is jelölték már be csajok :) Nálam akkor ömlött ki a bili, mikor megtudtam, h egy hónapig levelezett egy lánnyal és titkolta előlem. Mikor megtudtam, megmutatta, párat elolvastam, de engem már ott nem érdekelt. Előtte hazudott még hasonlo dolgokban, ugyhogy elegem lett.


Szóval jelöld be nyugodtan, egy bejelölésen nem múlik semmi. Ha tetszel Neki, és egy gerinctelen dög, akkor a barátnője mellett írni fog Neked kommentet vagy üzenetet.


A.

2008. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú kössz a biztatást..de mi van akkor, ha valóban annyira szeretik egymást és am a csajjal együtt közösen nézik meg a dolgatit..és akkor látja mega acsaj, h bejelöltem? mert ez is előfordulhat már figyeltem a bejelentkezésüket és hasonló volt 2x is:S húúh komolyan nem tudom eldönteni, mert akkor azok után hogy nézek a szemébe majd.. miért ilyen elérhető és mégis elérhetetlen? xD
2008. okt. 26. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

jézusom te hány éves vagy?

mi lesz abból ha bejelölöd...semmi

attól nem fog veled járni!

az meg nem számít ha van barátnője!

az viszont számít ha szereti is!

2008. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jóó akkor bejelöltem..! nah:)
2008. okt. 26. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet... Látom, h van barátnője, de megőrülök érte, úgy belezúgtam, szal be se merem jelölni.:(

De te bátor vagy! Visszaigazolt?

2008. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azzal hogy bejelölöd iwiwen, nem vallasz neki szerelmet! Simán megtalálhattad őt a Kit ismerhetek-ben is. Nyugodtan jelöljetek be bárkit!
2008. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jajj nem értitek a helyzeteeet annyira bonyolult így nem is tudom elmondani.. am igen bejelöltem ma..de inkább visszavontam..mert én gondolok a következményekree is!!!!!!! nagyon bonyolult szitu ez..
2008. okt. 27. 15:56
 8/8 A kérdező kommentje:
hallod am vegyél fel nyugodtan msn-en: ) hasonlószitus lány.. beszélgethetünk.. : nagylivi8@windowslive.com
2008. okt. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!