Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri olyan férfival randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri olyan férfival randizni menni aki a világ másik felén képzeli el az életét?

Figyelt kérdés
Komoly szándékai vannak. Aranyos is és egészen helyes de mondta h szeptemberbe megy Kínába 10 hónapra cserediákként és egyetem után is kiköltözik. Én nem akarnák senki miatt se kiköltözni egy tök idegen országba, idegen kultúrával és miattam meg nem szeretném h maradjon pláne h még csak ismerkedünk. Ti hogyan döntenétek? (Komoly kapcsolatot keresek nem akarok holmi pár hetes kapcsolatba belemenni.
2018. jan. 23. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem éri meg csak egy valaki miatt otthagyni mindent és elmenni. Ezt tette anyám és megbánta hogy csak apám miatt költözött az ország másik végébe.

Én nem mennék senki miatt olyan helyre ahova nem akarok.

Ha te tudod hogy te nem mész Kínába és komolyak a széndékaid akkor inkább hagyd.

2018. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele. A kínai nőknek az európaiak különlegesek, ha kicsit is jóképű a srác,nem lesz hiánya nőkben . Ilyen feltételek mellett nem lennék ilyen ember barátnője. De ez csak az én furcsa hozzáállásom. 20/N
2018. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én alapból nem hiszek a távkapcsolatba pláne nem így. Akkor már csak az marad hátra h elmondjam neki mit gondolok. Kár érte mert cuki srác és komoly de én is így vagyok h egy fiú miatt se adom fel a terveimet és ez fordítva is legyen így más se tegye ezt miattam. Köszönöm a válaszokat!:)
2018. jan. 23. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez a jó döntés, ha ennyire eltérőek a jövőt illető elkepzeléseitek. Ráadásul, Ráadásul Kína azért tényleg egy "másik világ".
2018. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Véleményem szerint ne menj bele, más az elképzelésed neked is és neki is a jövőtöket illetően. Nyilván másért ne menj ki egy olyan helyre, olyan környezetben ne élj, ami téged nem érdekel egyáltalán. Persze és hát Kína a világ másik felén van, ez a fajta távkapcsolat nagyon nagyon nehéz lenne számotokra, de semmi értelme belevágni. Ha komoly kapcsolatot akarsz, ismerkedj és keress okyat aki a közeledben van és itthon képzeli el az életét.
2018. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj, de nekem Kína úgy ahogy van felejtős lenne.


Úgyhogy igen - a párom Svájcban él (már én is vele) - úgyhogy maga a távkapcs nem ügy.

2018. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!