Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hogy a mai férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Miért van hogy a mai férfiak egy-két találkozás után nem akarják folytatni?

Figyelt kérdés
férfi,találkozás,folytatás

2018. jan. 23. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Remelem, nem bant meg az öszinte valaszom, ami csakis szemelyes hozzaallasomat tükrözi.


Egy-ket talalkozo alatt böven le tudom szürni, hogy komolyabban erdekel -e a lany. Minek raboljam tovabb mindkettönk idejet? Szemely szerint azert van annyi tisztesseg bennem, hogy a szemebe mondjam, hogy szerintem nem illünk össze vagy nem ugyanazt keressük, de megköszönöm a tarsasagat, ha valoban jol ereztem magam amugy vele.

2018. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi
2018. jan. 23. 18:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésbe nem ártana beleírni, hogy EGYES férfiak. Mert nem mind ilyen. Egyes nők és egyes férfiak ilyenek.

Amúgy azért, mert nem volt jó a randi vagy van más.

2018. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyu nagyon sok olyan szitu van amikor nagyon is akarják folytatni sőt komolyabra fordítani de pattintás van mert meg van indokolva.


Ha magadra vetíted ki és nem általánosított kérdés akkor vélhetően vagy te nem találkoztzál olyan férfival aki eked bejött volna vagy van valami előnytelen kevésbé népszerű tulajdonságod külső vagy belső vagy a komunikációban van valami ziccer.

2018. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi
2018. jan. 23. 19:31
 6/14 anonim ***** válasza:

Nincs mit


És milyenek voltak ezek a randik?


Az már alapból jó hogy tuljutsz az írkáláson :)

2018. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Miert van az, hogy az itt feltett kérdések csak altalánosítasok?


Megint mindenkit belevettél, holott ha stimmelunk a lannyal, akkor ákár több száz talalkozó is lehet... szerény véleményem

30f

2018. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
elnézést,akkor egyes férfiak,javítom
2018. jan. 23. 20:09
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Szia, 25/N vagyok, velem is ez történt, pedig véleményem szerint és sok más ismerősöm szerint is teljesen rendben vagyok, mégis így van. Nekem mindig olyanokat sikerül kifogni, akik sérültek, és amikor komolyabbra fordulnának a dolgok, megijednek, visszalépnek, mert félnek egy újabb csalódástól. Én személy szerint nem hiszek abban, hogy van egy férfi vagy nő, aztán találkoznak mondjuk 4x-5x, és utána jövünk rá, hogy ez nem megy, mert ha már valakivel találkozom, olyannal találkozom, akivel komolyan tervezek, mert ha nem így lenne, nem lenne már második randi sem, tehát a vonzalom megvan, ugyanakkor ennyi találkozásból még nem alakul ki sem barátság, sem ismeretség, ami alapján ítélkezhetnék, hogy összeillenénk e vagy sem, szuperálnánk e együtt vagy sem. Előbb ismerkednék több ideig, aztán mikor mindketten úgy érezzük, akkor legyen kapcsolat, de addig ne ígérgessünk egymásnak ismeretlenül semmit.
2018. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Mert rájönnek hogy a nő akivel találkoznak nem ér meg még 1 randit és keresnek egy normalisat.
2018. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!