Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiválthat felém irányuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiválthat felém irányuló undort egy olyan fiúból az ételem, aki rosszul van a tengeri ételektől, ha első randin rákot rendelek az étteremben?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Beteg kérdés
2018. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom olyan nagy gond, hogy az első alkalommal nem eszel rákot...
2018. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismeritek egymást? Első randin furcsa étterembe menni.


Rám nem túl erősen, de van egy ilyen hatása. Én is viszolygok ezektől a lárvaszerű rákoktól. Egyszer véletlen ettem, csak utólag tudtam meg, hogy most azt eszek. Van egy barátnőm aki folyton rákot eszik, rossz néznem, és emiatt tényleg összekapcsolódott vele egy kis kellemetlen érzés. Ez nekem kb. olyan mintha te azt látnád, hogy egy srác egy nagy szöcskét eszik lelkesen. Pedig a szöcske finomságnak számít valamelyik országban.

2018. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de miért kell olyat rendelned amit ő ki nem állhat?
2018. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb probléma lesz a halszagú punci.
2018. jan. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!