Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Imádom a lányt, de lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a lányt, de lehet későn jöttem rá, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki igazán fontos lett a számomra!

Nyár közepén ismertem meg elkezdtünk randizgatni és úgy abba maradt a dolog, de a minap beszélgettem egyik barátommal és ráébresztett, hogy IMÁDOM ezt a lányt és nem tudok nélküle meglenni!

elakarom mondani neki, hogy mennyire kedvelem és imádom és ez az imádatom átlép a szimpátia határán és azt hiszem szerelmes vagyok belé, valami tanács hogy tudnám elhívni, hogy mindezt elmondjam neki vagy írjak neki levelet és írjak le abba mindent amit érzek iránta!


Nagyon kivagyok ez miatt, valaki segítsen


Bocsi a helyesírási hibákért:)


2008. okt. 26. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
lol... ha te is tudod, h mit kellene tenned, akkor mire vársz? nem lesz mindig ott mögötted valaki, hogy súgjon.
2008. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nyáron mért lett vége?

am ha tényleg komolyan gondolod szerintem beszélgess vele,hívd el randira,nem kell feltétlenül elmondanod mit érzel,elég ha jeleket adsz neki,(bár ha el akarod mondani neki mindenképp szerintem személyesen tedd) és nézd meg h h reagál rá. hívd el mindenképpen vhova,és utána majd kialakul! sok sikert!

2008. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre való az SMS,vagy egy bensőséges beszélgetés,csak az a fő,hogy ne rohand le,mert,akkor azt hiszi,hogy csak arra hajtasz....legyél kedves,dicsérd mindenét,de ne úgy h "jaj,de szép a szemed",mikor az nem is tetszik.Azt dicsérd,amit ő nem talál magának szépnek,növeld az önbizalmát,segíts neki mindenben sötöbö....de ne rohand le....vagy pedig ellenkezőleg,ezt te tod,és érzed hogy mennyire bensőséges a kapcsotok!Ha már OLYAN,akk hívd el egy randira és mondd el neki,hogy imádod,még sosem éreztél ilyet,sötöbö,a fő h igazat mondj,és fontold át a dolgot,mert mi lányok nagyon hiszékenyek vagyunk,de aztán ha megbántanak minket,sok őrültséget is tudunk tenni...p u x x x
2008. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt több randi nyáron és ő is mondta hogy kedvel!


Megbántani semmiféleképpen nem akarom,de úgy érzem tudnia kell mit érzek iránta!

És már nem bírom ezt magamba tartani azóta hogy ráébrettem hogy mennyire rossz nélküle.

2008. okt. 26. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:

de miert lett vege? nem hivtad tobbszor randira?

hivd el minden felekeppen, de tenyleg ne rohand le. foleg, mert nem fogja tudni, most minek is koszonheti, hogy hirtelen ujra jelentkezel. Eloszor tudd meg, hogy meg mindig ugy erez-e irantad mint a nyaron. ha igen, akkor szabad utad van.

2008. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mert arra gondoltam hogy holnap felhívom vagy sms-t írók neki!


De mit értetek azon na rohanjam le az sms-be valami olyat írnék hogy nincs kedve találkozni ezen a napon velem mert el szeretnék mondani neki valamit.

vagy mit kellene?


Szeretnék talizni veled és kicsit beszélgetni vagy csak ennyi?

2008. okt. 26. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
SMS: pl."Szia!Rég találkoztunk,nem?ha neked is van kedved akkor talizhatnánk.Írj vissza/Hívj fel,ha te is szeretnél...Szal vmi ilyet SMS-be:)
2008. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!