Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek egyes férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek egyes férfiak? Szerintük ez vonzó?

Figyelt kérdés

Mindenkire ráírnak ezen az oldalon, képet küldenek az intim testrészükről.

Harmincas férfi ihlette a kérdésem, aki többször is írt nekem, anélkül, hogy tudta volna ismét az én kérdésemet találta meg.



2018. jan. 11. 12:23
1 2
 11/15 mikeXxX ***** válasza:
100%
Miert nem teszed ki kérdésként a farkát ide 😂?
2018. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Küldj neki vissza egy képet egy farokról, vagy írd meg, hogy hogyan kell ezt kinagyítani ? Aztán ne foglalkozz vele :D
2018. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mindig megmutatom ezeket a barátomnak, mert nem hiszi hogy vannak ilyenek. :D mókás.
2018. jan. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

4 nickemvan, mert az egyikkel trollkodok, a másik régi, a harmadikhoz meg elfelejtettem a jelszavam és habi e-mailt adtam meg anno.

Eleinte cuki volt, hogy írt valaki, de utána rájöttem, hogy nekik igazából mindegy, amíg a válaszom végén "N" vagy "L" van, addig nyerő vagyok. F...szt csak két ember küldött, ismerkedni kicsit többen... A magamutogatást sosem értettem... Szerintem szánalmas. Vagy nem tudom, mit vár, mutat egy képet az egyik csupasz, merevedő testrészéről, amiben így semmo izgató nincs (engem taszít a látványa egy idegen f....sznak), és mit vár? Hogy visszaírok, hogy benyelném, vagy elkezdek masztizni? Mindegy.

A másik meg, annyira qvajó, hogy ismerkedni szeretne valami, mert tetszett neki a válaszom, de akkor miért nem reagál rá, ha már elvileg szimpi neki és ebből kifolyólag ébresztett benne gondolatokat? Ja meg ha visszaírok, jön egy sor kérdés egyből, hogy hol laksz, mi a neved, mizu, randizunk, bejelölhetlek? Mintha mutatott volna bármit (nem, nem a f...szát), ami miatt én akarnék tőle bármit, vagy egyáltalán válaszolni neki... Komolyan gyártósoron érzem magam.


Ps: édesmézest leállíthatnátok

2018. jan. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 tiltsd le, mit kell rajta leállítani. Az első 6-8 üzenete után én is letiltottam, azóta nem kapok tőle üzenetet, ennyi,
2018. jan. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!