Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy lánnyal. Hogyan mondjam meg neki hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

1. óta nagyon jóban vagyunk. Szóval 8 éve. Minden órán együtt ülünk, együtt tanulunk. Együtt hülyülünk egész nap. Most jöttem rá hogy szerelmes vagyok belé, amikor a nagynénje ezt mondta. Egész éjszaka ezen, gondolkoztam. Szilveszterkor együtt voltunk, együtt aludtunk egy ágyban. Most van pasija. De nagyon sokat veszekednek és lehet, hogy szakítanak. A mostani pasija és a lány között 9 év van. Kicsit félek tőle, mert ha összejönnénk, akkor biztos megfenyegetne vagy ilyesmi. //Még sohasem volt barátnőm és nagyon izgulok, már most a torkomban dobog a szívem.//

Előre is köszönöm…


2008. okt. 25. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem légy őszinte vele, hisz már régen ismeritek egymást, nyílj meg neki. Mondd meg neki hogy sokat gondolkoztál a dolgon és rájöttél hogy szereted, szerelmes vagy belé. Tudod hogy van kapcsolata , de úgy érezted közölnöd kell vele. Majd eldönti a lány mi legyen a sorsotok, mindenesetre tisztán lát veled kapcsolatosan. Légy bátor! Csak őszintén..semmi más praktika nem kell. Sok sikert!
2008. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm...csak attól félek h. rámegy a kapcsoltaunk...ilyen barátot keresve se találhatnék jobbat, szval ha tudnám h. össze veszne velem ha elmondom neki akkor inkább maradnák a barátja....
2008. okt. 25. 22:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Haverom egy szingli csajra hajtott rá, de a csajba szerelmes volt egy cigány csávó kellő ismerősökkel. Haverom nem törődött vele, nem félt tőle , pedig a csávó irogatott neki hogy elkéne "beszélgetniük" egymással. Aztán valahogy minig elkerülték egymást.
2008. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem akkor ne lépj!mertlehet söt biztos hogy elutasito välaszt kapsz hiszen van pärja..akkor lépj csak amikor nincs pärja..igy nem nagy a kockäzat..mert ha most elmondod neki vagy jelét adod..a csajok jobban megharagszanak ha van pärjuk és ö sajnos nem ugy néz példäul räd..ahogyan te azt szeretnéd..és közlöd vele mi a helyzet.a normälisabb länyok persze nem.vàrj amig nem lesz barätja addig talälkozgassatok,hülyüljetek stb éS ki tudja..lehet ö teszi eg az elsö lépést!addig meg élvezd hogy iylen jo a baräti kapcsolatotok!legaläbb igy jobban kiis ismered..hogy barätok vagytok!
2008. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak attól félek kifutok az időből mert ugye jön a felvételi meg minden már csak alig van 1 évünk....
2008. okt. 25. 23:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le,hogy 14évesek vagytok és 23 éves barátja van.Szerintem beszélgess előbb vele kicsit erről a "kapcsolatáról" hátha megtudsz valamit amit nem ártana tudnod azelőtt,hogy szerelmet vallasz neki.
2008. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolso elötti välaszado vagyok!ha igen jo barätod akkor valoszinü a sulivältäs utän is az marad illetve tartjätok majd a kapcsolatot..amugy meg tényleg nehéz helyzetben vagy,hiàba vagy csak 14 éves..nem a kor szämit semibben sem.és egy 14 évesnek is van szives,esze,és nem mindegyik 14 éves buta!mint ahogy rolad is lejött hogy elég intelligens vagy a korodhoz képest!legaläbb suli vééig vàrj hätha addig szakit a pasival..legaläbb adig jobban kiismered.mert ha most odaällnäl hogy izé..szeretlek stb..lehet elveszited és eléggé kellemetlen lenne suliba is bejärni..vàrj suli végéig!legaläbb addig lehet vältozik a helyzet jobbiränyba,és lehet akkor eredményesebben älsz elé hogy szereted..;).és ha meg netän elutasitana akkor persze rossz lesz!de legaläbb nem kell egy suliba järnod vele,és szomorkodnod,és kellemetlenül érezned magad!
2008. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ha jót akarsz, ne valld be az érzéseidet. A nők jobban kezelhetők, ha nem biztosra mennek. Nem tudom,h hány évesek vagytok, szerintem 17 körül, eszerint a barátja 26 éves. Ha belegondolsz,lehet,h a veszekedésen kívül mást is csinálnak együtt, úgyhogy biztos, hogy nem fog szakítani a mostani barátjával, hacsak nem szerelmes a lány beléd.

U.i.: A "11 éves humorzsák" valahol máshol viccelődjön,ha lehet.

2008. okt. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi ketten 14 évesek vagyunk a pasi 23... Mindent elmond..még az "olyan" dolgokat is...szval...hátők olyan se veled se nélküled tipusok demár hetek óta nem taliznak elvileg pedig egy lépcsőházban laknak...
2008. okt. 26. 00:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia,utolsó válaszoló vagyok. Ezek szerint sokkal jobban járna veled. Próba,szerencse! De azért,ha lehet, puhatold ki előbb egy kicsit, hogy hogy viszonyul e téren hozzád, semmiképp sem áruld el egyből az érzéseidet, lehet, hogy még neki is rá kell jönni, h Téged szeret.
2008. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!