Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el akibe szerelmes vagyok ha minden nap találkozok vele?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találkozgass másokkal szabadidődben
2009. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
:S nem tudom :S hasonló helyzetbe vagyok én is :S mondjuk én nem találkozok vele mindennap,de a veszélye fennáll h talizunk. vhol reménykedek h hátha megváltozik a véleménye ha összefutunk,vhol pedig nem is akarom látni őt soha de soha többet!
2009. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, nem tudom, hogy ő mit gondol rólam, de elakarom felejteni, mert tudom, hogy lépni úgy sem fog semelyikünk. Egy suliba járunk (egymás melletti osztályba). Úgy próbálom felejteni, hogy mást nézek ki magamnak. Őt is csak azért néztem ki magamnak, mert előtte volt egy srác, akibe halálosan belevoltam zúgva évekig, és végül kikosarazott. Azóta is látom minden nap a suliban meg a buszon, buszmegállóban, de már nem érzek iránta semmit, mert van más.(:
2009. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden negatív dolgot halmozz fel, és csak ezekre gondolj. Ki fogsz szeretni belőle és szerintem el tudod felejteni. Még nem voltam szerencsére ilyen helyzetben, de én így csinálnám. Remélem segítettem :)
2009. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!