Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszautasítottam a randit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam a randit, pedig nagyon szeretem vagyok a srácot. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

Tudom hülye voltam, de annyira váratlanul jött,hogy hirtelen nemet mondtam. Suliba egy osztállyal fölöttem jár a fiú (18 éves) és már fél éve szerelmes vagyok belé. Észrevettem, hogy mindig rámmosolyog. Sokszor beszélgetünk és nagyon jól megértjük egymást. Ha meglátom mindig elkezd gyorsabban verni a szívem meg remegni a lábam.

Ma is beszélgettünk az egyik szünetbe és megkérdezte, hogy hány órám lesz. Mondtam, hogy 7, erre ő azt mondta, hogy az tök jó, mert neki is annyi lesz és hazakísérhet. Ebbe még belementem és hazakísért. Mielőtt bementem még legalább egy órát beszélgettünk a kapuban. Aztán mielőtt elment volna haza, megkérdezte, hogy mit csinálok a hétvégén. Mondtam, hogy még nincs semmi konkrét programmom. Erre megkérdezte, hogy nem lenne e kedvem szombat délután elmenni piknikezni. Erre én magam se tudom miért nemet mondtam.

Odamenjek hozzá és megmondjam neki, hogy mégis elmennék vele? Vagy várjak, hátha megpróbálja mégegyszer?


2010. jún. 3. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért utasítottad vissza?Lehet hogy soha nem jöttök már össze ez miatt.
2010. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj oda!
2010. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj oda, és magyarázd el neki,hogy csak azért mondtál nemet, mert váratlanul ért, és rávágtad, és szívesen elmennél vele, ha még mindig szeretne.
2010. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van

Én is csináltam hasonló dolgot és elmondtam, hogy váratlanul ért a kérdés és ezért vágtam rá a nemet és megértett:D

2010. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó, csak simán odamentél hozzá és mondtad, hogy váratlanul ért a dolog és mégis elmennél?

2010. jún. 3. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni...
2010. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért, de diszgráfiás vagyok.
2010. jún. 3. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Hívd el máshová, mondjuk vasárnap, habizz valamit, hogy szombaton mért nemvolt jó.

Szerintem kicsit gáz így odamenni, hogy mégis.

Esetleg mond, hogy bnőd megbetegedett vagy mégsem érrá, akinek megígérted.

(1férfi)

2010. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, tényleg kicsit gáz odamenni, hogy akkor mégis. De az a baj, hogy amikor kérdezte, hogy miért nem, azt mondtam nem tudom. Úgyhogy az is kicsit gáz, hogy odamegyek és kamuzok vmit a szombatról.
2010. jún. 3. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!