Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek jönnek be a szemüveges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek jönnek be a szemüveges csajok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem, de nem mindegy h ki hordja v milyen az a szemüveg...

19/F

2010. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1, hogy szemüveges -e vagy sem :) annyi szép szemüveges csaj van akinek tök jól áll meg minden.
2010. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem is jó a kérdés :) normális ember nem is foglalkozik azzal, hogy van e szemüveg vagy nincsen, ettől függetlenül tetszhet vagy nem tetszhet akárki . persze bizonyos kereteken belül tényleg nem mind1 hogy milyen a szemüveg:D
2010. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban szemüvegfüggő, sztks szódásüveg nem, egy átlagos simán belefér.
2010. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 AfroAmerikai ***** válasza:

Elsővel egyet értek, ha szexi a szemüveg és a csaj is, akkor vadító tud lenni =P


-AfroAmerikai-

2010. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát attol függ joláll neki vagy nem mer vanojan lány aki szebb még szemüveggel... mondjuk ojan kerek harry potteres szemüvegek nem jönnek be xd
2010. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek, ez lehet valami tudatalatti dolog mert én is szemüveges vagyok.


25\f

2010. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok,mert nekem is kell hordani,bár nem szeretem...és tényleg nem mindegy milyen,csak az a nagy baj.h. a jó minőségű,ízléses,szép szemüvegek,nagyon drágák.....sajnos!25/L
2010. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem. De a lényeg inkább ami mögötte van. Szép az arcod akkor teljesen mind1, ha meg kevésbé akkor még lehet hogy javít is valamit rajta.

22/F

2010. jún. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves olvasgatók!

Én 25 éves vagyok és12 éves korom óta szemüveges

amikor elkezdtem volna kifejleszteni a nőiességem akkor lettem szemüveges és igaz ami igaz a pasik utána nem foglalkoztak velem és nagyon vissza esett az önbizalmam .Elég béna keretek is voltak, de ma már nagyon divatosak és jól is állnak nekem és már nincs külömbség hogy van vagy nincs ugyhogy a mai 10en évesek már szerencsések :)

2010. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!