Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért pont olyan emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont olyan emberbe estem bele, aki egy kicsit sem méltó rá?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja ismerem. Randizgattunk, csókolóztunk, "jártunk". nemrég derült ki hogy van egy lezáratlan kapcsolata még ezen kívül. megbocsátottam neki, mert tényleg úgy tűnt, hogy le akarja zárni. de nem teszi. mindemellett el is hanyagol. van hogy megbeszélünk valamit, és hirtelen lemondja. vagy csak nem hív. egy szemét. de ennek ellenére mégis szeretem, hogy lehetséges ez?
2008. okt. 25. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos az ész és a szív külön utakon járnak. Az én helyzetem is hasonló a tiedhez. Az ember tudja, hogy ez az ember szemét vele, nem méltó hozzá, de akkoris szereti és nehezen vagy sehogy sem lenne képes szakítani vele.... Talán idővel enyhül a szerelmed, és könnyebben fogsz szakítani vele. Szóval ez egy általános emberi viselkedésforma nyugi :-)
2008. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!