Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak a srácnak finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a srácnak finoman akivel talizgatok hetente, hogy nem csak o van, és vegye észre magat?

Figyelt kérdés

Talizgatok neha vele de nem igazan surgeti hogy jelezze az erzeseit,csak azt mondta szeretne megismerni...

Letszi segitsetek otletekkel...


2008. okt. 25. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem a kerdest/problemat. Mit akarsz a tudtara hozni? Es mit varsz tole? A kerdesedbol azt veszem ki, hogy nem tul regota ismered, es ehhez kepest ritkan is talalkoztok. O mondta, hogy szeretne megismerni. Mit akarsz meg? Hogy rogton szerelmet vall? Nem lehet, hogy hagyni kene, hogy megismerjen, es utana beszeljen az erzeseirol, mikor azok mar valoban kialakultak?
2008. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl Te is kezdeményezhetsz, vagy rákérdezel, ezeket a finomkodós izéket felejtsétek már el velünk kapcsolatban, sose vezetnek jóhoz.
2008. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 szer taliztunk de gyerekkori baratom de evek ota nem ladtam es most meg jelent.

2 taliztunk es mondta meg akar ismerni jobban,de nem tudom csak azert kellek neki hogy unalom uzo legyek.

Azt nem szeretnek.Hivtam bulizni de huzta a szajat es akadajokat keresett.

Nem ertem.Meg varok:)

2008. okt. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!