Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek a lánynak első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a lánynak első randin?

Figyelt kérdés
csokit? virágot? vagy mást? nemtudom...:S 15/f
2010. jún. 3. 08:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Vigyél egy szál bármilyen virágot. Pl fehér rózsa.
2010. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit.Csak jobban zavarba jön tőle szerintem.Meg még nem is ismeritek egymást,te meg már ajándékot viszel neki?!Szerintem csak cikin érezné magát.De te tudod,ez az én tanácsom volt...

21/F

2010. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Akár vigyél neki egy csokit. Azzal a szöveggel, hogy odafele menet megkívántad, vettél egy csokit, és hoztál egyet neki is. Ebből az fog lejönni neki, hogy nem már azonnal nyomulsz mint az atom, hanem kedves és figyelmes vagy. Ezt a csajok szeretik. Nem az ajándék a lényeg, hanem a gesztus.

26/L

2010. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
hát mi műr találkoztunk vagy 4×. egy ismerősömnél találkoztunk először. azért gondolom h kéne vinni valamit.
2010. jún. 3. 08:36
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit, de ha tényleg úgy érzed helyén valónak, akkor 1 szál virágot. (a vörös rózsa a trendi, de pont ezért elég unalmas is. nyugodtan kreativkodj)


Csokit majd a lány anyukájának vigyél, ha bemutat neki.


Tuti tippek.

24F

2010. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ja szerintem sem kell semmi, hívd meg egy fagyira:)

Mind1, hogy találkoztatok már előtte, ha egy az első deklarált randi akkor nem kell semmi.

A virág csak zavarni fogja ,ahogy hurcolássza, meg rakosgatja a randi alatt.

2010. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én csokit szoktam. Virágot később. Egyébként meg nem nyomulás,egy szimpla gesztus. Ettől még ott hagyom az első randi után ha nem mozgatja meg a fantáziám.
2010. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Jajj semmit nem kell neki vinni! Hívd meg egy fagyira inkább!
2010. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nekem az a "megkívántam a csoki" ötlet nagyon bejön, de a fagyit hanyagold inkább
2010. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!