Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsek a lányhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek a lányhoz?

Figyelt kérdés
Találkoztam a buszon egy lánnyal, és nagyon megtetszett nekem. Hogyan közelítsek hozzá?
2010. jún. 3. 06:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
szépen lassan legyetek barátok.és ha már ő is barátnak tart mond el neki hogy szereted.
2010. jún. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

előző vagyok amúgy kerülj beszélgetésbe(pl. érj hozzá vagy valami.ha lány lennél egyszerűbb lenne: buszon fékezésnél neki esnél hogy úgy tünjön véletlen volt (de neked ez nem véletlen)

sok szerencsét ;)

írd le mi történt

2010. jún. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

F.aszt legyetek barátok, milyen hü.lyesség már.

Ha bekerülsz a barát dobozba az életben ki nem jössz onnan.


Szólítsd le, egy szemezés után:

Helló már a multkor is láttalak, itt tök, jó, hogy újra együtt utazunk, nem adnád meg a számodat?:)

Vagy a legjobb ha segítséget kérsz tőle:

Helló nem tudod véletlenül, hogy hol kell leszálnom ha a xy helyre megyek.

Helló nem tudnád megmondani, hogy a végállomásról hogyan jutok el a metróig?

Ha az első szavak megvoltak utána már el lehet játszani, hogy jajj most le kell szálnom, megadnád a számodat, hogy meghálálhassam a segítséget?:)

A lényeg h. nem kell túlbonyolítani, csak csinálni.

2010. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele egyáltalán vagy csak a cs.öcsét nézted eddig?
2010. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fke ***** válasza:

első kettő, te nagyon hülye vagy :S melyik romantikus filmből vetted az ötletet

elmondanám, ha egy ismeretlenhez "véletlenül" hozzáérsz, vagy ráesel, akkor azt bizony tolakodásnak fogja venni(mert hacsak nem állati jó színész vagy, ÉSZRE fogja venni)

szóval ja, ne akarj barát lenni neki

légy magabiztos menj oda hozzá, a kérdezős dolog szerintem túl bonyolult, de alapvetően támogatom az ötletet

(ja és arra vigyázz, hogy időkorlátos a hódítás, mert le kell szállnod előbb-utóbb, kínos lenne kifutni az időből)

hajrá!

2010. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, még nem beszéltem vele soha, csak szoktuk egymást látni a buszon. Múltkor mondjuk mosolygott is, csak nem tudom, hogy rám-e, de én úgyláttam, h rám.
2010. jún. 3. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Közelíts hozzá keményen ;)
2010. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, majd biztos...
2010. jún. 3. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Markold meg a seggét, aztán ha pofoncsap, közöld vele, hogy csak nem akartam hinni a szememnek!!


Azt hittem csak a szemem káprázik!!

Ez a legjobb bula amit életemben láttam!

2010. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figy, csak egy tanácsot tok adni ami biztos hogy így is van..


Ha elsőre egyből halálkomolyan veszed a dolgokat, az 95% hogy semmire sem fog jutni..


Kell valami, amivel kizökkented, vagyis kiugrasztod a nyulat a bokorból!!

2010. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!