Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés

Üdv!


22/f vagyok, és az egyetemen már régóta kiszúrtam magamnak egy lányt. Bőven nem ő a legszebb csaj a évfolyamon, amolyan érdekes arca van, de valamiért megfogott, talán a tekintete miatt. Most egy gyakorlatra kerültünk, és amikor megszólalt, totál édes hangja volt, és nem tudtam, hogy ez rám így hat majd:D Hehe, azt hiszem eléggé bejön, más másodszor álmodtam róla. Szóval a kérdés az, hogyan tudnék közel kerülni egy félénknek tűnő lányhoz, akiről csak feltételezem, hogy nincs barátja? Én nem nézek ki rosszul, de full össze parázom magam, ha józanul kell leszólítanom egy lányt, sajnos általában túlságosan tetszenek és nem akarom elcseszni. Milyen témákkal lehet közelíteni, hogyan tudassam vele, hogy nagyon bejön és mégse legyen feltünő?


Kösz, ha válaszolsz! :)


2011. márc. 9. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

érdekes

én is mindig összeszaróm magam nehogy elcseszem

talan eloszor a sulirol/amit tanultok kene beszelgetni es utana ahogy alakul amijen temat ki tudsz hozni belolle

2011. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl a közös óra előtt leülsz melléje, megkérded, hogy hogyan telt a tegnap délután, kipihente magát vagy tanult, majd óra közbe (ha unalmas az óra, és ő se akar odafigyelni), akkor mindenféle érdekeset mesélhetsz amitől mosolyog egyet (+ jó pont neked), de a tuti taktika ha kéred, hogy ő meséljen, akkor már is ő kell törje a fejét valami jó témán.
2011. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a suli lehetne az első, elvégre az a közös téma leginkább és legkézenfekvőbben, aztán jöhet a menet, alakulnak majd a dolgok. :)

22/N

2011. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aznap mikor órátok lenne és úgy is ott vagy az egyetemen,kezdeményezz beszélgetést lányokkal.

Csak úgy a semmiről,vagy bármiről.10 csaj után simán belazulsz annyira,hogy vele is tudsz majd normálisan beszélgetni és megszerezni a számát.

A lámpalázra nincs jobb ötletem:).Illetve van,de te nem vagy olyan fajta szerintem.

Na szóval azt kell gyakorolnod,amitől a legjobban parázol.

Lehetnek csúnyák,öreglányok a beszélgető partnerek,a lényeg a lelazulás.

2011. márc. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!