Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira olyan program,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira olyan program, amiben mindketten ügyetlenek vagyunk? Jó ötlet? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
Attól tartok kicsit, hogy nem tudok nevetni az ügyetlenségemen, mert nagyon rákoncentrálok a dolog megoldására. Így meg nem olyan jó.
2017. dec. 17. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném!
2017. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el egy kicsit sétálni valamilyen szép környékre, aztán üljetek be meginni egy-két italt egy kellemes, csendes, igényes beülős helyre. És persze az egész randi ezek mellett beszélgetésről szóljon.


Ennél jobb első randit nem tudok és ez már rengetegszer bevált.

2017. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem tudsz magadon nevetni, nem jó. Én voltam első randin korcsolyázni is (utoljára 10 évvel ezelőtt álltam jégen, akkor is csak pár percig, utána inkább ültem vagy feküdtem), meg voltam billiárdozni is (szintén olyan balfsz vagyok benne, hogy előbb gurul a lyukba attól a golyó, ahogy tartom azt a szart, semmint attól, hogy bármilyen erőt gyakorlok rá), de én kifeküdtem a saját hülyeségemen is. Nem játszottam rá direkt, de előre leszögeztem, hogy nem leszek komoly ellenfél és a próbálkozásomat díjazza. Jót nevettünk mindketten az egészen, korinál meg a srác sem tudott, értelemszerűen egymást alig bírtuk felsegíteni, miközben próbáltunk mi magunk is felkelni a röhögéstől alig látva.


Ha neked nem megy ez ilyen oldottan, maradj az asztalnál ücsörgős randihelyek egyikénél.:) Az sem rossz amúgy.

2017. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!