Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk. Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9: ne haragudj, de amikor a semmiből előkerül egy idegen és neked 2 perced van eldönteni hogy akarsz e tőle valamit, akkor érthető a zavartság. Ki tudja, nem e pszichopata erőszaktevő vagy e. Normális nő meg nem a külső alapján dönt kizárólag, szerintem ilyen esetekben borítékolható a visszautasítás. Nem ismer, egy random idegen vagy, aki csak lyukra játszik valószínűleg.


Sokkal jobb ismerősi, baráti körből párt választani, ahol tényleg ismered a másikat.

2017. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
magas, telt nagydarab
2017. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Külsőre: Csinos/formás és a szexisen telt is belefér. Ha vékony/filigrán, akkor a tenyérbe illő formás cici és hamvas popsi is tökéletes, de ha teltebb, akkor legyen meg elől hátul is a plusz, amivel nem veszíti el az aránytalanságát. Nagyjából ezekre gondolok: [link]

[link]

Arcra pedig nem árt, ha kislányosan szende és érzéki, de egyúttal erotikus vonásai vannak. A lófejű Gisele Bündchen szerű nők sajnos nem mozgatnak meg bennem semmit.

Belsőre legyen maximálisan hűséges és ne nekem kelljen mindig bizonygatni a kapcsolatban, hogy mennyire imádom, mert az már nagyon komoly probléma, és talán az utolsó előtti lépés a megcsalás előtt. Nem árt ha intelligens illetve ne akarjon mindenféle kétes buliba elráncigálni, mivel alapvetően introvertált és lelkizős pasi vagyok. Összefoglalva egy angyali, lelki támaszra vágynék, aki maximális odaadással szebbé tudja varázsolni a legfásultabb hétköznapjaimat is.

2017. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11-es


Egy ember mondjuk összeszed 20-30 ismerőst akivel valóban találkozik is mondjuk heti szinten. Ebből mondjuk 10 aki valóban életre szóló barát. Mivel nem mind ellenkező nemű, így számolj inkább 5-6 emberrel. Kétlem hogy ebből az 5-6 emberből mindenki esetében ki tudna alakulni csak egy kapcsolat is.

Oké hogy a legjobb az lenne ha mindenki a közvetlen baráti köréből tudna párt találni, de az élet nem egy ilyen mérhetetlenül egyszerű dolog.

Valaki költözködik. Pl én. Totál új város, nincsenek itt barátaim. Ígíy kénytelen ismeretlenül ismerkedni.


És oké, értem én hogy Magyarország, értem én hogy mi vagyunk az Észak-Balkán, értem én hogy a hírekben naponta számolnak be erőszakról, de ha nem vagy totál zokni agyilag, akkor kb 3 mondat után rájössz hogy az illető skalpokat gyűjt vagy értelmes. Ha meg nem...akkor ennyi arról hogy a nők milyen fejlett kommunikációs és egyéb képességekkel rendelkeznek.

Vagy szimplán túl sok gagyi sorozatot nézel, és mindenhová hiperintelligens, simulékony pszichopatákat képzelsz, ami gátol abban, hogy egy idegenre ne potenciálus veszélyforrásként nézz.

2017. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A feleségem.
2017. dec. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aki nem szórakozik velem.
2017. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kisfiú 52 válasza:
Azt lehet, hogy nem tudod meg, hogy milyen a válaszolók szerint az ideális nő, viszont megtudhatod a válaszolók jellemét, igényét, vagy igénytelenségét, sőt még az értelmi lépességeiről is képet kaphatsz. Egyébként, ahány férfi, annyiféle idea van, mindenkit más indít be a szexuális megítélés viszonylatában. Én például a vékony, szép arcú, okos, művelt lányokat szeretem, mert ők képességeik folytán pontosan tudják, hogy mi az amit egy férfi nagyon szeret egy nőben. Ez meglátszik a mozdulatain, a mimikáján, és okosan használja az adottságait is, hogy megdögölj érte. Kb ennyi.
2017. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!