Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végre egy (számomra) "tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre egy (számomra) "tökéletes" srác és a kommunikációban megtörik a dolog. Merre tovább?

Figyelt kérdés
A srác teljesen más, mint akiket eddig ismerhettem meg... de sokkal zárkozottabb is és lány témában nagyon félénk, egy nagy csalódása miatt... persze ezt sem tőle tudom, mert ennyire nem szeret magáról mesélni. Msn-en szószerint arról szoktunk beszélni, hogy miről beszéljünk, de állandóan rám hárítja, hogy hozzak fel témát... de élőben eddig még sosem volt csend, bár nem sokszor találkoztunk... de nem értem... tudom, hogy személytelen az msnen, de teljesen le is rombolja a dologt. De ő mindig rám ír, mert még csak nem is én írok, hanem ő. Most akkor mit lehetne tenni? Mert úgy érzem ő sokkal több lehetne, mint más srácok... de nem akarok semmite előre fogadni.
2010. jún. 2. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezd meg a bizalmát. Ha tetszik, bókolj neki valahogy.
2010. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nemkell folyamatosan beszélni msn-en. Bnőmmel mise irunk másodpercenként a másiknak (talán ő ha rájön a 10 perc regényt ír:D). De csak olyankor kell írni mikor valami eszedbe jut. Elmondhatod mitörtént veled ma, meg ilyesmik, ha beszélsz beszélsz 1 idő után ráveszed őt is h ez kezd idegesítő lenni és elkezd ő is beszélni. Nálam legalábbis ezvolt régen még 14-15 éves koromba mikor ezvolt a probléma :)

17/F

2010. jún. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mióta együtt vagyok a párommal nem nagyon beszélünk msn-en. Onnan ismerjük egymást, szóval eleinte nagyon jól ment ott a beszélgetés, de mióta személyesen is megvolt, azóta ez már nem olyan... Szerintem msn-en hanyagoljátok a beszélgetést és próbáljatok gyakrabban találkozni. Ha közelebb kerültök egymáshoz meg fog nyílni neked. A szótlanabb fiúknak is megered a nyelvük, ha a bizalmukba fogadnak. Tapasztalat. :)

20L

2010. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hűűha... Írtad, hogy keveset találkoztatok eddig és mikor találkoztatok mindig volt téma. Hát akkor találkozzatok többet és majd idővel már msn-en is könnyebben fog menni remélhetőleg:)

!

2010. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze ha már többet találkoztok akkor nem is annyira az msn a lényeg. És majd alakulhat valami.
2010. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó csak általában valamelyikünk nem ér rá... vagy múltkor is megbeszéltük és nem jött össze... de köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 15. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!