Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam, mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Összeakadtam egy igen érdekes esettel. Interneten megismerkedtem egy fazonnal, aki tökre érettnek tűnt, bár soha nem tudtam vele úgy beszélni, mint egyébként kellene. Elhívott randizni, ahol nagyon befordultam és ő beszélt többnyire, én pedig zavarban voltam. Neki ez csípőből ment, több fizikai kontaktust létesített, mint pl. megfogta többször a kezem, megérintette a combom és elköszönésnél többször megölelt. Nagyon közvetlen volt... Mintha már ezerszer lett volna randin. Én természetesen jégcsapként kezeltem a dolgot :D Aztán jött a második randi, ami kicsit már jobb volt, elengedtem magam, többet beszéltünk, sétáltunk, vacsoráztunk. Épp elköszönni készültünk egy eldugott kis helyen, amikor ő megölelt, de nagyon nem akart indulni... elmesélte az összes nőügyét, amit én követni sem bírtam... Aztán megint elakart köszönni, de már megcsókolt, megfogta a fenekem. Ez eddig nem is volt gond, csakhogy utána elkezdett fogdosni és elég nyilvánvalóan közölte, hogy ő most azonnal és rögtön szexelne velem és én menjek fel hozzá. Én nemet mondtam, de ezt a reakciót nem vártam tőle... Hibásnak érzem magam, mert nem nyíltam meg és kicsit rideg voltam vele, de ugyanakkor magabiztos, incselkedő, lehet azt érezni, hogy én egy könnyűvérű nőcske vagyok. Pedig nagyon nem vagyok az... Lányos zavaromban ott elhívatta magát egy eseményre, ahol én is ott leszek... Kicsit félek ettől. Nem tudom, hogy mit gondol, kétértelmű számomra... Kicsit csalódtam is, én nem tudok ilyen gyorsan haladni... Ráadásul nem is beszélünk minden nap. 2-3 naponta írunk vagy akár 4 is szokott lenni és üzenetváltáskor nem tudunk miről írni szinte... Ez normális? Nekem ez az egész nagyon kényes jelenség...

Ti ebből hogy lábalnátok ki?



2017. nov. 28. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit rontottàl el? Szerintem még túl sokat is engedtél de nem én vagyok a lenyeg 24f
2017. nov. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hibásnak érzem magam, mert nem nyíltam meg és kicsit rideg voltam vele, de ugyanakkor magabiztos, incselkedő, lehet azt érezni, hogy én egy könnyűvérű nőcske vagyok."


Ezt most felejtsd el. Szerintem ugyanez lett volna a sztori vége akkor is, ha megnyílsz (sőt, akkor mégjobban ki lennél borulva, hogy dugni akar csak)


"Kicsit csalódtam is, én nem tudok ilyen gyorsan haladni... "

Mondd meg neki. Ha megérti, tudjátok visszamenően is tisztázni, hogy miért voltál olyan, amilyen, ha nem, nem érdemel egy szónál sem többet. De semmiképp se menj bele megfelelési vagy megtartási céllal olyanba, amibe nem akarsz, mert valószínűleg semmit sem fog segíteni.


"Ráadásul nem is beszélünk minden nap. 2-3 naponta írunk vagy akár 4 is szokott lenni és üzenetváltáskor nem tudunk miről írni szinte... "


Emberfüggő, hogy ez mennyire természetes, nekem nagyon nem lenne az, mert olyan benyomást keltene, hogy csak akkor vesz elő az illető, mint társaságot, ha van esélye szexre vagy megjelenni együtt valahol (ahol ismét bepróbálkozhat). Én legalábbis ki szoktam selejtezni azt az embert, aki le sem szar onnantól, hogy tudja, mikor fogunk találkozni és mit csinálunk (he előtte meg igyekezett és normálisan beszélgettünk).


Még valami, ha nem érzed az összhangot, ne erőltesd. Elmondásod szerint nem érzed. Nem biztos, hogy ha másképp viselkedne veled, érdemes lenne belemenni ebbe. Feltételezem, hogy vagy a korábbiakhoz képest, vagy az utolsó normális férfivel való találkozásodtól eltelt idő fényében túlságosan felértékeled ezt és meg akarod tartani. Holott innen nézve ez is épp csak olyan kukába való, mint azok, akikre elsőre nemet mondtál.



Ne okold magad. Semmiképp. Nyilván lehet abban is probléma mások számára, ahogy te viselkedtél, és azt is félre lehetett érteni, de normális ember nem hiszem, hogy így reagálja le, ahogy ő, hogy szexet kínál kvázi.


Saját tapasztalataim alapján pedig ez a leggyakoribb típus azok után, akiket az ember egyből le tud koptatni, mert látja rajtuk a komolytalan szándékot. A 3-4. randi környékén kifordulnak magukból és az addig érettnek és komolynak tűnő férfi ugyanolyan ösztönhulladékállat lesz, mint a többi. Tisztelet a kivételnek. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne szexelj az x. randiig, de eléggé feltűnő jel ez a pálfordulás arra, hogy valószínűleg minden korábbi bíztató jel csak egy szánalmas p*naszerző színjáték eredménye volt.

2017. nov. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázd vele, hogy mit gondolsz a " kapcsolatotokról". Ő is legyen tisztában azzal, hogy még csak lassan az agyarakkal. Ha így is folytatódik, akkor valóban érdekled, ha nem, vagy ő, vagy te véget fogtok vetni úgyis a dolgoknak.
2017. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló fordult elő velem egy hónapja. Mivel nem engedtem meg, hogy így, ilyen hamar, kb utcán megdugjon, keresett is gyorsan magának mást. Volt, aki ezt hagyta. Borzalmas. Nem értem, valakik hogy lehetnek ennyire kanosak.

Ráadásul azért is szomorú az egész, mert tök jól kijöttünk, nagyon komolyan, mélyen, élvezetesen eltársalogtunk előtte, mégis végig volt bennem egy vészcsengő hang. Még itt is kiírtam akkoriban kérdést, hogy ez s ez van, és, hogy csak meg akar- e dugni.


Szóval vigyázz a fucking boy-okkal!

2017. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Egyertelmuen beszelnem kell vele es ennek vegetvetni, ha a legkozelebbi talalkozasnal is folytatja ezt...
2017. nov. 28. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!