Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam! Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most volt életem első randija és a srác adott a szájam sarkára 1 puszit, tudtam hogy mit akar, én is akartam...de annyira berezeltem hogy megmozdulni se bírtam.

Most azt hiszi, hogy nem tetszik nekem, pedig nagyon is! Mit tudnék tenni? Kapjam le én kacérkodjak vagy beszéljem meg vele? Segítsetek léci előre is köszi! 15/L


2009. nov. 11. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapd le te. 15/f
2009. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, monnd neki, hogy meglepődtél, de tedd hozzá azt is, hogy nem azért mert nem akarod... ;)
2009. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És aztán csókold meg, hogy meggyőzd az igazadról!!!
2009. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szntem is :D Sok szerencsét hozzá! ... és bátorságot
2009. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. nov. 11. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett?:P (14.25)
2009. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!