Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha meghív italra egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghív italra egy srác, akkor mindenképp fogadjam el?

Figyelt kérdés

Szóval akkor is, ha nem tetszik?


Tegnap meghívtak italra, először azt mondtam, h nem köszi, de gyorsan kijavítottam magam és mondtam hát jó... és kifizette, beszéltünk 2 mondatot én meg visszamentem a bnőimhez. Pedig látta, h nálam van a pénz.. ilyen esetben mi a teendő?


Szóval mindig fogadjam el? :)


2008. okt. 23. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, ha nem tetszik, nem kell elfogadni. Ez egy jelzés a részéről h akar tőled valamit... ha te elfogadod, azt jelzed h te is akarsz valamit... ha nem fogadod el, akkor meg azt, h nem akarsz.
2008. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak is attól fogadd el, aki tetszik. Sajnos a férfiak azt gondolják, ha mi nők elfogadjuk az invitálást, akkor az már azt jelenti, hogy szabad az út.

Petranova

2008. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem akkor fogadd el ha szomjas vagy es rafer a kepedre. :) A hugom legalabbis ezt csinalta. Aki meg azt hisz, hogy azert mert volt olyan luzer, hogy vett egy italt akkor mar lesz is valami az megerdemli. Igy legalabb volt neki egy kis ingyenpia. Amugy meg aki tetszik attol sem "kell" elfogadni csak lehet. udv:egy srac
2008. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!