Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogadjam el magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el magamat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom magam elfogadni olyannak amilyen vagyok, szarul nézek ki ez van... Ha egy lánynál próbálkozok igen gyorsan le vagyok rázva egy "bocsi de van barátom" szöveggel, úgy érzem nem tetszem egyik lánynak sem aki nekem tetszik, nem kellek senkinek :( Hiába vagyok belsőleg elfogadható (merthogy barátnak, lelki szemetesládának jó vagyok) ha a külső nem jó, a belső nem számít... Jól látom? Hogy fogadjam el magam olyannak amilyen vagyok? Vagy aki nem jóképű/helyes srác az törődjön bele hogy ez van, ezt adta a gép?
2010. júl. 16. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem barátom, ez nem így működik:D

az egész lényege (szerintem), hogy te legyél a domináns:)

szóval legyél nagyhangú, és az ismerkedés kezdeténél ne add a nagy szerelmest, mert a nők jobban szeretik az olyan férfiakat megkapni, akikért küzdeni kell ;) sok sikert

2010. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hátrányból indulsz csávó de hát ez van ezt kell szeretni vagy nem ajánlom neked a sportokat esetleg testépítést és ne ribikkel kezdjél akkor nem lesz gond! Üdv....
2010. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

23:10 az a baj hogy ő egy olyan srác aki még akkor sem kéne ha ő lenne az utolsó férfi a földön, tehát a hülye sem fog érte küzdeni.

am meg nem hiszem hogy ez így van a legszerencsétlenebb is megtalálja a párját. csak legyél domináns, nagy hangú, jó fej, vicces. engem nem az érdekel hogy hogy néz ki a fiú hanem hogy milyen belülről. persze egy helyes srácnak több az esélye mert őt nem feltétlen kell megismerni ahhoz hogy vki bele szeressen de hát ezt dobta a gép. te is ugyan úgy indulsz esélyekkel, csak másképp kell versenyezned és máshonnan indulsz, de attól még ott vagy ha ott akarsz lenni. csak akarnod kéne, de úgy látom teljesen elmondtál mindenről...

2010. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy a titok ha magadat elfogadod akkor téged is sokkal jobban elfogadnak...
2010. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
túlértékelik a külsőt. Jó az tényleg nagy előny ha valaki jól néz ki, de nem minden. KERESS HOZZÁDILLŐ LÁNYT, AKI NEM JÁR EL SOKAT, DUMÁLJATOK, LÉGY KEDVES. Ez a titka...
2010. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5 korsó után minden sokkal szebb.
2010. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az amit nem tudsz elfogadni magadon?Hogy nézel ki?

Csak úgy megsúgom, hogy mindenki jóképű valaki számára;)

Ezt a csajt/csajokat kell neked megtalálnod.

2010. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok lánynál a külső annyira nem fontos, mint nekünk férfiaknak. Uh ne parázz ennyit a külsődön, fogadd el magad és más területen erősíts amiben jó vagy pl humor.
2010. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy tanulj mint állat utána dolgozz mint állat keress egy vagon pénzt és minden nő imádni fog meglátod
2010. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!